bEateOJN
Numbers ikona

Numbers

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Numbers to mobilna wersja arkusza kalkulacyjnego od firmy Apple, wchodzi w skład pakietu iWork. Za jej pomocą w prosty sposób stworzymy nowe arkusze jak i poddamy edycji już posiadane.

bEateOJP

Choć wersja desktopowa programu Numbers w znaczny sposób ustępuje możliwościami w porównaniu do konkrecyjnego Excela to mobilne wydanie nie ma się czego wstydzić. Tworząc nowy arkusz możemy zdecydować się na czystą stronę bądź też wykorzystać jeden z przydatnych szablonów. Tym co odróżnia Numbers na tle innych aplikacji tego typu jest konstrukcja menu. Rodzaj dostępnych narzędzi dopasowuje się w nim do zaznaczonych elementów, a całość została przeniesiona ze środka na prawy górny róg okna.

Jak na mobilny pakiet Numbers oferuje spory zakres możliwości odnośnie tworzenia arkuszy, wzorów i wykresów. Aplikacja radzi sobie także z arkuszami zapisanymi w formacie programu Excel. Dzięki chmurze iCloud możemy w prosty sposób synchronizować nasze prace z Keynotem dla OS X i wersją www, bądź też pracować nad prezentacją w kilka osób.

Niestety domyślny format zapisu będzie obsługiwany tylko przez inne programy od firmy Apple. Dodatkowo Numbers jest rozpowszechniany w dość nietypowy sposób. Normalna cena aplikacji to 9,99 euro, ale posiadacze nowych urządzeń z systemem iOS mogą go pobrać za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań454
Data aktualizacji23 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Numbers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEateOKu
bEateOKL