bEgShozV
Numloop ikona

Numloop1.0.5

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Numloop to idealny przykład na to, że z podstawowych działań matematycznych można zrobić bardzo miodną grę. Cała zabawa polega jedynie na dodawaniu, jednak to wystarczy by wciągnąć na długie godziny.

bEgShozX

Rozgrywa odbywa się online, tak więc do gry niezbędne jest połączenie internetowe. Dzięki temu możemy uczciwie rywalizować z innymi graczami. Numloop z każdą misją przygotowuje dla nas zbiór cyfr i liczb jakie musimy uzyskać łącząc prezentowane na planszy cyfry. Im więcej ich użyjemy aby otrzymać wyniki, tym więcej punktów uzyskamy. Przykładowo 20 to 10 + 10, ale także 10+3+2+4+1.

Ogranicza nas oczywiście czas. Im lepszy wynik uzyskamy tym, wyższe miejsce w rankingu nam przypadnie. To właśnie rywalizacja z żywym przeciwnikiem mobilizuje najbardziej. Dodatkowo krótkie tury (niecałe 2 minuty) sprawiają, że gra jest dobrą propozycją i na krótkie pojedynki, jak i dłuższe posiedzenia. Dostępna jest za darmo, posiada możliwość integracji z kontem Facebook. Jedyne czego zabrakło to integracji z Google Play Gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSpringLabs
Liczba pobrań104
Data aktualizacji26 paź 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Numloop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgShoAC
bEgShoAT