WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejNVIDIA Canvas
NVIDIA Canvas ikona

NVIDIA Canvas1.4.306 beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja ta ma za zadanie zmienić proste rysunki w realistyczne obrazy. Pomaga w tym rozwinięty system sztucznej inteligencji stworzony przez Nvidię.

Namaluj proste kształty i linie korzystając z pomocą palety rzeczywistych materiałów, jak trawa lub chmury. Za sprawą zaawansowanego modelu SI, w czasie rzeczywistym, ekran wypełni się niesamowitym obrazem. Nie podoba Ci się to co widzisz? Zmień materiał, ze śniegu w trawę i obserwuj, jak cały obraz zmienia się z zimowej krainy czarów w tropikalny raj. Możliwości kreacji są niezmierzone.

Do dyspozycji użytkownika oddano dziewięć stylów, które modyfikują wygląd i klimat obrazu oraz piętnaście różnych materiałów, od powietrza i gór po rzeki i kamień. Maluj na różnych warstwach, aby oddzielić poszczególne elementy obrazu. Możesz zacząć od zera lub zainspirować się jedną z przykładowych scen.

Gotowe obrazy można zapisać w w formatach PNG lub PSD. Pozwoli to na dalszą edycję w programach typu Adobe Photoshop.

Uwaga:

Do poprawnego działania aplikacji, wymagana jest w komputerze karta graficzna z rodziny NVIDIA RTX

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 219
Data aktualizacji17 mar 2023
Rozmiar pliku1017.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NVIDIA Canvas ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)