Nvidia Canvas do pobrania. SI zmieni bazgroły w realistyczne krajobrazy

Nvidia Canvas do pobrania. SI zmieni bazgroły w realistyczne krajobrazy

Kadr z filmu prezentującego Canvas
Kadr z filmu prezentującego Canvas
Źródło zdjęć: © Nvidia/YouTube
Oskar Ziomek
25.06.2021 16:34

Nvidia udostępniła wszystkim testową wersję programu Canvas. To bazujące na sztucznej inteligencji rozwiązanie, które pozwala w czasie rzeczywistym zmieniać niedokładne rysunki wykonane myszką lub rysikiem na realistyczne obrazy.

By skorzystać z Nvidia Canvas trzeba jednak spełnić wymagania sprzętowe, które nie powinny zaskakiwać. Konieczne jest bowiem posiadanie układu graficznego GeForce, Quadro lub TITAN RTX, Windowsa 10 oraz sterowników grafiki w wersji 445 lub nowszej. Po instalacji (do pobrania jest ponad 1 GB), można już przystąpić do "malowania" i szybkiego przekształcania swoich rysunków w małe "dzieła sztuki".

"Namaluj proste kształty i linie korzystając z pomocą palety rzeczywistych materiałów, jak trawa lub chmury. Chwilę później nasz rewolucyjny model SI, w czasie rzeczywistym, wypełni ekran niesamowitym obrazem" - tłumaczy istotę Canvas sam producent. "Nie podoba Ci się to co widzisz? Zmień materiał, ze śniegu w trawę i obserwuj, jak cały obraz zmienia się z zimowej krainy czarów w tropikalny raj. Możliwości kreacji są niezmierzone" - dodaje.

Co ciekawe, kiedy grafika w Canvas zostanie już wygenerowana, można ją wygodnie przenieść do Photoshopa, by tam dalej edytować. Przydatną opcją jest tez możliwość malowania na warstwach, co pozwala oddzielić od siebie różne elementy obrazka, by zmieniać jego ostateczny wygląd.

Program Nvidia Canvas jest dostępny do pobrania z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)