Nvidia Canvas do pobrania. SI zmieni bazgroły w realistyczne krajobrazy

Strona głównaNvidia Canvas do pobrania. SI zmieni bazgroły w realistyczne krajobrazy
25.06.2021 16:34
Kadr z filmu prezentującego Canvas
Kadr z filmu prezentującego Canvas
Źródło zdjęć: © Nvidia/YouTube

Nvidia udostępniła wszystkim testową wersję programu Canvas. To bazujące na sztucznej inteligencji rozwiązanie, które pozwala w czasie rzeczywistym zmieniać niedokładne rysunki wykonane myszką lub rysikiem na realistyczne obrazy.

bEKZvqgR

By skorzystać z Nvidia Canvas trzeba jednak spełnić wymagania sprzętowe, które nie powinny zaskakiwać. Konieczne jest bowiem posiadanie układu graficznego GeForce, Quadro lub TITAN RTX, Windowsa 10 oraz sterowników grafiki w wersji 445 lub nowszej. Po instalacji (do pobrania jest ponad 1 GB), można już przystąpić do "malowania" i szybkiego przekształcania swoich rysunków w małe "dzieła sztuki".

"Namaluj proste kształty i linie korzystając z pomocą palety rzeczywistych materiałów, jak trawa lub chmury. Chwilę później nasz rewolucyjny model SI, w czasie rzeczywistym, wypełni ekran niesamowitym obrazem" - tłumaczy istotę Canvas sam producent. "Nie podoba Ci się to co widzisz? Zmień materiał, ze śniegu w trawę i obserwuj, jak cały obraz zmienia się z zimowej krainy czarów w tropikalny raj. Możliwości kreacji są niezmierzone" - dodaje.

Co ciekawe, kiedy grafika w Canvas zostanie już wygenerowana, można ją wygodnie przenieść do Photoshopa, by tam dalej edytować. Przydatną opcją jest tez możliwość malowania na warstwach, co pozwala oddzielić od siebie różne elementy obrazka, by zmieniać jego ostateczny wygląd.

bEKZvqgT
NVIDIA Canvas

NVIDIA Canvas 1.000.000.235 beta

Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

Program Nvidia Canvas jest dostępny do pobrania z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKZvqhP