NVIDIA Inspector ikona

NVIDIA Inspector1.9.8.1

WindowsNarzędziaInne narzędziaNVIDIA Inspector
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NVIDIA Inspector to niewielkie, ale oferujące spore możliwości narzędzie do monitorowania i zarządzania większością parametrów pracy kart graficznych NVIDIA.

Program daje użytkownikowi dostęp do szczegółowych informacji na temat zamontowanego w komputerze układu graficznego. Wśród dostępnych danych znajdziemy m.in. pełną nazwę karty graficznej, rodzaj GPU, wersję BIOS-u, numer ID urządzenia, typ i rodzaj pamięci, obsługiwany interfejs, wersję zainstalowanych w systemie sterowników, aktualną temperaturę urządzenia, napięcie i częstotliwości pracy procesora, pamięci i shaderów. Narzędzie umożliwia również monitorowanie podstawowych parametrów pracy przy użyciu wykresów.

Ponadto NVIDIA Inspector wyposażony został w funkcje, pozwalające podkręcać parametry pracy urządzenia, mające na celu osiągnięcie jak największej, możliwej wydajności układu graficznego. Do dyspozycji użytkownika pozostają 4 suwaki do zmiany napięcia i częstotliwości pracy GPU, pamięci oraz shadera. Nie zabrakło również przycisków, pozwalających na precyzyjną zmianę poszczególnych ustawień odpowiednio o 1, 10 lub 20 jednostek.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.616 ocen
Twoja ocena
ProducentOrbmu2k
Liczba pobrań93 571
Data aktualizacji19 sty 2021
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NVIDIA Inspector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)