bDUqzyXV
NxFilter ikona

NxFilter4.3.9.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NxFilter to bezpłatne narzędzie do monitorowania ruchu sieciowego i blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, które wykorzystuje filtrowanie DNS.

bDUqzyXX

Program jest bardzo przyjazny także mniej doświadczonym użytkownikom, gdyż nie wymaga korzystania z wiersza poleceń (choć ten jest również dostępny), lecz pozwala na skonfigurowanie opcji przy wykorzystaniu prostego w obsłudze interfejsu dostępnego za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych. Chcąc uzyskać dostęp do wybranego serwera DNS musimy wybrać odpowiedni protokół TCP/IP.

NxFilter wykorzystuje dwa diagramy kołowe, które przedstawiają szczegółowe informacje o ruchu sieciowym i użytkownikach (w formie adresów IP) próbujących odwiedzić dane strony internetowe. Dane te można także wygenerować na wykresach.

Za pomocą NxFilter można zarządzać dostępem do domen i witryn sieciowych, kontrolować wydajność sieci (zwiększanie lub zmniejszanie przepustowości wybranym użytkownikom), blokować wybrane domeny i tworzyć tzw. białe listy domen, chronić sieć przed phishingiem i innymi zagrożeniami oraz wygenerować dzienny raport aktywności danego użytkownika.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
NxFilter 4.3.9.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJahastech
Liczba pobrań1 053
Data aktualizacji19 lut 2021
Rozmiar pliku37.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
NxFilter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUqzyYC
bDUqzyYT