WindowsGryAkcja i strzelankiObcy 2: Powrót

Obcy 2: Powrót

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To kontynuacja gry Obcy: Ostateczna Eliminacja. Jest rok 2768, Obcy wydawali się całkowicie wytępieni. Jednak w pewien sposób udało im się przeniknąć na Ziemię, wprost do bazy USM Zero. Nazywasz się John i jesteś jednym z najlepszych oraz najbardziej zaufanych komandosów korporacji USM. Przybyłeś swoim statkiem "Piorun" do bazy, aby unowocześnić uzbrojenie. Niestety, w wyniku ataku Obcych zostajesz zamknięty w bazie i w ten sposób zmuszony do walki...

Gra polega na wybiciu wszystkich Obcych będących na planszy i wyjściu poza nią, próbując jednocześnie zachować jak najwięcej ludzi przy życiu (syntetyki nie są wliczane). Posiada 10 poziomów dla jednego gracza oraz 7 dla dwóch graczy: 6 dla trybu deathmatch (turniej) i 3 dla trybu cooperative (współpraca). W misjach multiplayerowych drugi gracz porusza Dexterem. Gracz otrzymuje do dyspozycji 5 rodzajów broni (karabin, miotacz ognia, granatnik, miotacz plazmy, i piłę), które wykorzystuje przeciwko napastnikom, wśród których napotkać można m.in. Twarzolepa, Królową, Młodego czy też Dorosłego Obcego. Gra oprócz wymienionych już trybów: dla jednego gracza, deathmatch i cooperative, posiada także inne podtryby. Obcy 2: Powrót jest bardzo dynamiczna i posiada wysoki stopień grywalności.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRomanX
Liczba pobrań7 560
Data aktualizacji29 cze 2007
Rozmiar pliku10.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)