WindowsDomInne programy dla domuOBD Auto Doctor
OBD Auto Doctor ikona

OBD Auto Doctor3.5.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OBD Auto Doctor to multiplatformowe narzędzie przeznaczone do podstawowej diagnostyki samochodów wyposażonych w złącze ODB-2 (ODB-II).

Program umożliwia monitorowanie podstawowych parametrów pracy głównych podzespołów samochodu, a także o ile występują, odczyt kodów błędów - z podziałem na kody trwałe i sporadyczne. Dzięki niemu w łatwy i wygodny sposób zdiagnozujemy samochód w momencie zapalenia się kontrolki "check engine", wykryjemy co powoduje błąd i oszczędzimy pieniądze, które przeznaczyć musielibyśmy na diagnostykę komputerową u mechanika samochodowego.

OBD Auto Doctor daje dostęp do danych rejestrowanych przez różnego typu czujniki i narzędzia zamontowane w samochodzie, których odpowiednia analiza wskazać może awarię odpowiedzialną np. za duże spalanie itp.

OBD Auto Doctor dostępny jest w polskiej wersji językowej dla platform Windows, Linux oraz Mac OS.

Uwaga!

  • Do nawiązania połączenia pomiędzy komputerem a samochodem wymagany jest specjalny interfejs ODB-II, który wpiąć należy do złącza diagnostycznego w samochodzie.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCreosys, Ltd.
Liczba pobrań31 463
Data aktualizacji22 maj 2018
Rozmiar pliku19.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
OBD Auto Doctor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)