WindowsGryRPG i MMOObrońcy Galaktyki
Obrońcy Galaktyki ikona

Obrońcy Galaktyki

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Obrońcy Galaktyki to stworzona przez firmę Playlink wciągająca gra z gatunku MMORPG. Udostępniona została w formie aplikacji webowej, która nie wymaga instalacji i uruchomiona może być z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Akcja gry rozpoczyna się w odległym roku 2258 na niewielkiej planecie o nazwie X52. Gracz wciela się w postać pilota, który udaje się w niezbadane zakątki kosmosu i musi stawić czoła wszelakim przeciwnikom na swojej drodze, a mogą być nimi galaktyczni piraci lub niezbadana dotąd rasa.

Początkowo rozgrywka stanowi formę samouczka, który ma za zadanie wprowadzić gracza w wirtualny świat. Wraz z przebiegiem zabawy czeka na nas olbrzymia ilość zadań i wyzwań, których pomyślne ukończenie gwarantuje punkty doświadczenia i różnorakie nagrody. Te pierwsze konieczne są do rozwoju postaci, aby ta mogła stawić czoła coraz to potężniejszym przeciwnikom.

Wiele trybów gry

Gra Obrońcy Galaktyki oferuje kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Począwszy od swobodnego przemierzania kosmosu, walki z innymi graczami aż po potyczki z cyborgami lub tworzenie drużyn i wspólną obronę galaktyki przez wielu użytkowników z całego świata.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczny MMORPG rozgrywający się w galaktycznej przyszłości
  • wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki
  • możliwość rozwoju postaci
  • za darmo i z poziomu przeglądarki internetowej
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlaylink SA
Liczba pobrań35
Data aktualizacji10 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Obrońcy Galaktyki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)