WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVOdio
Odio ikona

Odio1.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Odio pozwala na odtwarzanie stacji radiowych udostępnianych w internecie.

Narzędzie cechuje nowoczesny, przyjemny dla oka interfejs użytkownika. Odio umożliwia nie tylko ręczne wyszukiwanie rozgłośni, ale także wybieranie stacji dostępnych w określonym kraju lub wersji językowej; możemy także filtrować rozgłośnie po tagach. Co istotne, najciekawsze stacje bez problemu dodamy do swojej biblioteki, dzięki czemu nie będziemy musieli wyszukiwać ich za każdym razem po uruchomieniu aplikacji.

Odio ciężko nazwać pełnoprawnym odtwarzaczem multimedialnym, bowiem program zawiera wyłącznie funkcję uruchamiania i zatrzymywania audycji oraz regulowania poziomu głośności. Mimo wszystko warto z niego skorzystać, gdyż w bazie rozgłośni nie brakuje polskich stacji (np. Radio Złote Przeboje, RMF FM i muzo.fm).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Producentodio
Liczba pobrań1 278
Data aktualizacji23 sty 2019
Rozmiar pliku75.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Odio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)