WindowsGryPlatformoweOf Light & Shadow

Of Light & Shadow

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Of Light & Shadow to interesująca gra platformowa 2.5D z mocnym akcentem zręcznościowym, ale również i logicznym.

Gra na każdym poziomie przedstawia dwa obszary, światła i cienia. Do poruszania się po nich stworzono specjalnie dwóch różnych bohaterów, którymi są Pan Światło i Doktor Cień.

Występują oni jednak w jednej grywalnej postaci, której poczynaniami przyjdzie nam pokierować. W zależności od sytuacji i miejsca, w którym się znajdujemy sami decydujemy o doborze odpowiedniego charakteru. Możemy go również dowolnie zmieniać w trakcie trwania rozgrywki, ale najważniejsze, by był on adekwatny do panujących warunków.

Pan Światło może funkcjonować tylko i wyłącznie w strumieniach światła padającego nań z góry. Tylko w silnie nasłonecznionym środowisku możemy w pełni wykorzystać jego główne atrybuty czyli szybkość poruszania się i odbicie. Pan Cień jest ociężały i powolny, ale za to dzięki skonstruowanej maszynerii, przy pomocy której się porusza, doskonale radzi sobie z różnego rodzaju stromiznami. Niestety nie toleruje on wszelkich iluminacji i blasków. Naszym zadaniem jest stałe przełączanie się między postaciami i podejmowanie właściwych decyzji, z których ich cech i właściwości najlepiej w danym momencie skorzystać.

Of Light & Shadow to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która będzie wymagała od gracza niebywałej sprawności, opanowania i błyskotliwości. Dotarcie do końca wędrówki z pewnością zostanie okupione wieloma próbami, powtórkami i dużym poświeceniem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 834
Data aktualizacji22 cze 2012
Rozmiar pliku123.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)