Office 2011 dla Mac OS X od jutra w polskich sklepach

Office 2011 dla Mac OS X od jutra w polskich sklepach

17.11.2010 16:11

Pakiet biurowy Office 2011 dla Mac OS X Microsoftu dostępny będzie w polskich sklepach od jutra - oczywiście w naszej wersji językowej.

Od 18 listopada będzie można w całej Polsce nabyć pakiet Office 2011 dla komputerów Mac. Najnowsze wydanie programów biurowych firmy Microsoft jest pierwszą w pełni spolonizowaną wersją pakietu. Wprowadza wiele nowości jak odświeżony interfejs graficzny czy lepsza współpraca z wersją Office dla systemu Windows, a także integrację z aplikacjami online Office Web Apps. Office 2011 dla Mac OS X dostępny będzie w trzech wersjach cenowych. Zwykli użytkownicy zapłacą za pakiet 399 albo 499 złotych - w zależności od licencji (na 1 i 3 stanowiska). Wersja biznesowa pakietu jest nieco droższa, jej cena wyniesie 899 złotych.

Warto zaznaczyć, że osoby, które od początku sierpnia nabyły wersję 2008 pakietu mogą bezpłatnie aktualizować go do najnowszego wydania. Aby to uczynić wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronach officedlamac.pl. Osoby, które zastanawiają się nad kupnem Office 2011 zachęcamy do zapoznania się z artykułem Office 2011 for Mac - pierwsze wrażenia. Dowiemy się z niego o najważniejszych nowościach w pakiecie, a także zaletach i wadach programów biurowych Microsoftu. Użytkownicy, którzy już posiadają pakiet, mogą pobrać jego najnowszą aktualizację.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)