Office 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo

Strona głównaOffice 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo
17.03.2016 12:45
Office 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo

Microsoft przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla użytkowników schowka OneDrive. Aby wziąć w niej udział, konieczne jest spełnienie kilku warunków, niemniej warto spróbować: do zdobycia jest bowiem pakiet Office 365 Personal i terabajt na OneDrive całkowicie bezpłatnie na rok.

bEEnipkR

Ze szczegółami można zapoznać się z poziomu samego OneDrive’a, a konkretnie w ustawieniach, w podmenu Uaktualnij. Wśród planów usługi dostępna jest tam nowa opcja. Nie zobaczą jej jednak wszyscy.

350174428765906881

Aby otrzymać dostęp do bezpłatnego Office’a 365 Personal i terabajt w OneDrivie na rok trzeba bowiem przechowywać w schowku co najmniej 5 GB danych. Promocja jest także niedostępna dla użytkowników, którzy korzystają już z którejś z płatnych subskrypcji OneDrive’a, Office’a 365 lub Groove. Dla użytkowników, którzy nie spełniają tych warunków, podobna oferta kosztuje niemal 300 zł. Taka decyzja Microsoftu nie wzięła się znikąd: jest to spełnienie wcześniejszych obietnic o rekompensacie za zmniejszenie ilości miejsca dostępnego bezpłatnie na OneDrive.

bEEnipkT

Ze szczegółami można zapoznać się na na stronie internetowej Office’a. Wziąć udział w promocji można aż do 15 sierpnia tego roku, jednak Microsoft zastrzegł sobie prawo jej wcześniejszego zakończenia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEEniplP