Office 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo

Strona głównaOffice 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo
17.03.2016 12:45
Office 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo

Microsoft przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla użytkowników schowka OneDrive. Aby wziąć w niej udział, konieczne jest spełnienie kilku warunków, niemniej warto spróbować: do zdobycia jest bowiem pakiet Office 365 Personal i terabajt na OneDrive całkowicie bezpłatnie na rok.

Ze szczegółami można zapoznać się z poziomu samego OneDrive’a, a konkretnie w ustawieniach, w podmenu Uaktualnij. Wśród planów usługi dostępna jest tam nowa opcja. Nie zobaczą jej jednak wszyscy.

350174428765906881

Aby otrzymać dostęp do bezpłatnego Office’a 365 Personal i terabajt w OneDrivie na rok trzeba bowiem przechowywać w schowku co najmniej 5 GB danych. Promocja jest także niedostępna dla użytkowników, którzy korzystają już z którejś z płatnych subskrypcji OneDrive’a, Office’a 365 lub Groove. Dla użytkowników, którzy nie spełniają tych warunków, podobna oferta kosztuje niemal 300 zł. Taka decyzja Microsoftu nie wzięła się znikąd: jest to spełnienie wcześniejszych obietnic o rekompensacie za zmniejszenie ilości miejsca dostępnego bezpłatnie na OneDrive.

Ze szczegółami można zapoznać się na na stronie internetowej Office’a. Wziąć udział w promocji można aż do 15 sierpnia tego roku, jednak Microsoft zastrzegł sobie prawo jej wcześniejszego zakończenia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (101)