bELBpyvF
Office Remote for Android ikona

Office Remote for Android1.2.0.0

Strona głównaAndroidAkcesoriaPilotyOffice Remote for Android
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Office Remote for Android to oficjalna aplikacja od Microsoftu przeznaczona do zdalnego sterowania programami z pakietu Office. Jest przydatna zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji.

bELBpyvH

Do poprawnego działania Office Remote for Android wymaga pobrania odpowiedniej wtyczki dla systemu Windows, a następnie jej aktywacji z poziomu dowolnej aplikacji pakietu Office. Łączenie urządzeń następuje za pomocą protokołu Bluetooth. W razie problemów, poszczególne kroki zostały opisane w aplikacji mobilnej. Z jej poziomu możemy nawet wysłać link do wtyczki niezbędnej dla PC.

Po nawiązaniu połączenia otrzymamy podgląd listy aktywnych dokumentów. Wystarczy wybrać jeden z nich, aby przejść do nawigacji. Interfejs różni się w zależności od wybranego programu. Pliki Worda będziemy mogli jedynie przewijać i powiększać, a w przypadku PowerPointa zyskamy możliwość używania kursora i podglądu kolejnych slajdów.

Poszczególne narzędzia działają płynnie i są bardzo intuicyjne. Ze względu na zmieniający się interfejs, warto sprawdzić jego działania przed prezentacją. Dodatkowo w przypadku sporej wielkości dokumentów (zwłaszcza prezentacji) Office Remote for Android wymaga krótkiej chwili aby załadować podgląd. Aplikacja jest dostępna za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań807
Data aktualizacji10 kwi 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Office Remote for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELBpywD