Ogłaszamy zwycięzców konkursów związanych z Intel Extreme Masters 2017

Ogłaszamy zwycięzców konkursów związanych z Intel Extreme Masters 2017

Ogłaszamy zwycięzców konkursów związanych z Intel Extreme Masters 2017
Krzysztof Fiedor
10.03.2017 17:35

Przy okazji relacji z tegorocznego finału Intel Extreme Masters uruchomiliśmy kilkanaście konkursów. Choć pytania wydawały się łatwe, to wyłonienie zwycięzców już do takie nie było. Musieliśmy wybrać najlepsze spośród ponad tysiąca komentarzy komentarzy opublikowanych pod wpisami. Wasze odpowiedzi zaskakiwały i bawiły do łez. Macie fantazję :-). W tym roku było o co walczyć i w kilku przypadkach trafiły się naprawdę cenne nagrody. Nie trzymamy już Was w napięciu. Poniżej chronologiczna lista opublikowanych konkursów. Szukajcie swoich pseudonimów!

SteelSeries Arctis 7 i wiele atrakcji, startujemy z konkursem #IEM – W pierwszym konkursie pytaliśmy Was o preferencje w doborze słuchawek, czy bardziej Wam pasuje tak zwany lifestyle, jak seria Arctis, czy bardziej agresywny gamingowy. Nagroda w postaci myszki SteelSeries Rival 700 trafi do:

mortiiss „Zdecydowanie "lifestyle" bo po jakiego grzyba mi słuchawki typowo "gamingowe"! No dobra o gustach się nie dyskutuje, ale weź wyjdź z tym na miasto! No może ktoś młodszy wygląda w tym jeszcze ok, ale taki staruch jak ja.....nie ma szans! Co ja potem powiem znajomym, rodzinie.....nie opublikuje ŻADNYCH seet-foci na FB, Insta czy innym G+! Przecież tak nie może być! Normalnie dostawałbym same smutne albo złe minki w komentarzach na fejsie! W zaciszu domowym ok, mogą być, ale jedną z cech których wymagam jest uniwersalność! Niekoniecznie jeżeli chodzi o odsłuch (wiadomo w zależnie od nastroju, potrzeby czy nawet pogody noszę różne słuchawki), ale dobrze jeżeli słuchawki wyglądają po prostu dobrze poza mieszkaniem (najważniejsze żeby dobrze grały!). Podsumowując przede wszystkim: jakość dźwięku, wykonania, estetyka oraz uniwersalność zastosowań to są najważniejsze dla mnie cechy słuchawek.”

Dell prezentuje dwa nowe Inspirony. My mamy konkurs #IEM – Tym razem mieliście napisać w komentarzu, którego obcego (chodziło o model notebooka) byście przytulili na dłużej, i dlaczego. Do wzięcia były dwa zestawy gadżetów, które ostatecznie trafią do:

Morfik777 „Przytuliłabym ksenomorfika autentyka, mam jednak wątpliwości co do jego gender'a i zamiarów. Na wyprawę do Nordkapp wzięłabym bez zastanowienia Inspirona 7000 15-kę pod namiot, rozmiar mi pasuje. Jest bardziej użyteczny od faceta. Wyjątkowo miło by było wyjąć go z plecaka, rozłożyć szeroko, podłączyć do spalinowego powerbanku, postressować go trochę benchmarkami, głupimi dowcipami i nie rozpalać ogniska. Miłe ciepełko rozeszłoby się razem z rumem, a ognisko płonęłoby na wyświetlaczu całą noc > https://www.youtube.com/watch?v=mkFVVQrA2ys

the_matrix „Z wielką chęcią przytuliłbym obcego w postaci Dell Alienware 15 o naprawdę nieziemskich parametrach. Procesor - Intel Core i7-6820HK, karcie graficznej - GeForce GTX 1070 z 8 GB pamięci GDDR5, 16 GB pamięci, dysk SSD 256 GB oraz SATA 1 TB i Windows 10. Jak dla mnie "BOMBOWA" przytulanka. Takie obce monstrum z pewnością wystarczyłoby na dobrych kilka lat i to do takich tytułów jak Mass Effect Andromeda, GTA VI, Resident Evil 10, Wiedźmin 5, itd. Super notebook dla prawdziwego gracza na ładnych kilka latek do grania wszędzie!!! Podziwiam markę Dell za takiego monstrualnego obcego notebooka!!! Dell THE BEST!!! Obcy nie z tej ziemi!!!”

Razer prezentuje nowe klawiatury dla graczy. Mamy kolejny konkurs #IEM – Przy publikacji materiału o marce Razer konkurs polegał na pozostawieniu komentarza, w którym opisujecie dlaczego podkładka pod nadgarstki jest tak ważna: czy lepiej jest stosować miękkie, a może twarde plastikowe podkładki albo wcale? Nagrodziliśmy jedną odpowiedź, klawiatura Razer BlackWidow Chroma V2 powędruje do:

MonTiii „To analizując, każda podkładka ma jakiś pozytywny jak i negatywny wpływ na nadgarstek, czy też całą dłoń, rękę. Podkładki bez podpórek oczywiście lepiej się spiszą w grach FPS, zaś podkładki z podpórkami miękkimi do pracy biurowej, czy też luźnego przeglądania internetu, YT itp. Nie można mieć wszystkiego, ale wszystko ma plusy jak i te zniewieściałe minusy. Gracz potrzebuje odpowiedniego sprzętu i zazwyczaj dostosowuje to pod siebie, rynek jest ogromny wraz z różnymi cenami, wiadomo nie każdego stać na podkładkę z NASA która bez oparcia na nadgarstek będzie lepsza niż z tym. Oczywiście korzystałem z tego i tego i powiem ze swojego punktu widzenia, że podkładki płaskie lepiej się spisują dla mnie, ale to jest moja opinia, gdyż sam jestem graczem i potrzebuję mieć swobodę w ruchach myszką. Przykładowo programista który ślęczy godzinami przed komputerem potrzebuje lepszego komfortu bo nie korzysta z myszki w taki sam sposób jak osoby korzystający dynamicznie, Co by utrudniło to współpracy z postacią. Czy to podkładka miękka, czy twarda zapewne też jest różnica, twarda może utrzymać dłoń w odpowiedniej pozycji, zaś miękka dopasowuje się do kształtu, ale może też szybciej się zniszczyć przez materiał z jakiego jest wykonana, owszem są lepszej jakości Co dłużej wytrzymają ale, ale to już wyższa cena. Kończąc mój wywód stwierdzam, a raczej mówię, że to nie od podkładki zależy tylko od trybu życia pasywnego jaki spędzamy robiąc Coś na komputerze, czy to gry, czy to praca biurowa, każdy wybierze podkładkę pod siebie, która będzie wygodniejsza i sprawiała większy komfort. Nie ma Co dzielić, że ta jest lepsza a ta gorsza bo każda ma swoje zalety i wady. Dziękuję za uwagę i cześć :).”

Gigabyte z nowymi płytami Aourus i potężny Hulk. Mamy też konkurs #IEM – Tu zadanie nie było wymagające, wystarczyło napisać co sądzicie o miniaturyzacji pecetów. Czy wpływa to na komfort użytkowania, czy jesteście zainteresowani kupnem coraz mniejszych komputerów stacjonarnych, jednak tak samo wydajnych, jak typowe duże konstrukcje. Nagroda w postaci firmowych gadżetów Aorus jedzie do:

vhooy Moim zdaniem miniaturyzacja jest dobra, gdyż albowiem iż: - minitaurki pozostawiają miejsca na inny sprzęt, np. konsole, ekrany etc.; - mini estetycznie i nowocześnie się prezentuje (ach, te małe świecące komputerki od MSi np.! ); - są bardziej poręczne i praktyczne; - mimo mniejszych rozmiarów wciąż można takie pecetki rozbudowywać i konfigurować podług własnych upodobań, przy tym wydajnością nie muszą ustępować 2-piętrowym piecom na dżiforsach ; - last, but not least: mini są bardziej eko, a że żyjemy na zaśmieconym świecie, to miniaturowy komputerek łatwiej będzie zutylizować aniżeli kombajn w obudowie."

Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM – Pytaliśmy Was o to, czy korzystacie z podkładek pod myszki, czy też kładziecie gryzonia bezpośrednio na blacie biurka? Nagroda w postaci myszy Logitech G203 Prodigy trafi do Shevil za komentarz: „Używam podkładki ponieważ jest ona bardzo przydatna podczas rozgrywki w gry komputerowe oraz podczas każdej pracy na komputerze. Głównym czynnikiem posiadania podkładki jest komfort pracy.Bez podkładki kursor świruje na blacie biurka,stoliku ale też jest bardziej wydajniejsza, chodzi mi o to że czas przesunięcia na podkładce jest krótszy niż na blacie burka(chropowate blaty).Podkładka chroni oraz zabezpiecza myszkę przed porysowaniem oraz uszkodzeniem okienka przez którego przechodzi laser.Gdy będzie porysowana na dole na okienku lasera może być już nie do użytku.Bez podkładki niszczymy także meble ponieważ każdy jednorazowy ruch przyczynia się do robienia rozjaśnień, wycierania się blatu co za tym idzie że meble wyglądają już na bardzo zniszczone.|Moim zdaniem podkładka powinien mieć każdy ponieważ pomaga ona także w sytuacji kiedy boli nas nadgarstek,dłoń.Ona daje najlepszy komfort pracy.Może też ulepszyć wygląd ponieważ można wykonać na niej swoje zdjęci i umieścić je na podkładce.”

Acer z notebookiem w cenie samochodu. Konkurs! #IEM – Kolejne proste zadanie, należało się wypowiedzieć na temat technologii Tobii Eye Tracking. W jakich jeszcze zastosowaniach, poza sterowanie w grach, może być użyta. Zestaw gadżetów Acer Predator otrzyma Ostatni Mohikanin, który na co dzień korzysta z powodzeniem z tej technologii, przeczytajcie: „Tobii Eye Tracking? Mam z tym do czynienia na co dzień. Żona sobie to kiedyś kupiła i teraz wystarczy, że najpierw spojrzy na mnie, potem na kosz ze śmieciami, a potem na drzwi i ja już wiem, co mam robić! Tobii Eye Tracking - cudo wspomagające bezgłosową komunikację międzyludzką. Polecam małomównym i nieśmiałym”

HyperX poszerza ofertę słuchawek z serii Cloud – my mamy konkurs #IEM – Tu zadanie konkursowe było dość nietypowe, trzeba było napisać w komentarzu możliwe zastosowanie gadżetu, którego zdjęcie umieściliśmy w publikacji. Słuchawki HyperX Stilger otrzyma:

ewaewa90 "No przecież to jest ten "związek X", którego się używa jeśli chciałoby się stworzyć kobietę! Oprócz podstawowych składowych, które są wszystkim znane, trzeba dodać różowy związek X (jakżeby inny kolor), który odpowiada za wytworzenie różowego mózgu i instynktu wydawania piskliwych okrzyków przy koleżankach, tworzy receptory wrażliwe na obecność w otoczeniu szczeniaczków i brokatu, blokuje rozumienie "spalonego", a także tworzy system obronny przed racjonalnym wydawaniem pieniędzy na zakupach. Poleca się używać rozważnie, a już na pewno nie stosować w nadmiarze."

Strefa Play-Asus pełna nowości z sejfem do rozprucia oraz konkurs #IEM – Konkurs był pod hasłem przewodnim strefy Play i Asusa, czyli „granie na wynos”. Zadanie było następujące, napisać w komentarzu, w jakich dziwnych lub nietypowych miejscach udało Wam się zagrać. No, tu daliście popis :) Jednak tylko jedną odpowiedź mogliśmy nagrodzić, słuchawki Asus Cerberus trafią do:

naalynx „Pewnego jesiennego wieczoru wróciłam do domu, w którym akurat nikogo nie było. Rodzice mieli wrócić z pracy za półtorej godziny. Otworzyłam plecak i chciałam wyjąć z nich klucze, niestety nie było ich w tej kieszonce co zawsze, w ogóle nie było ich nigdzie w całym plecaku. Usiadłam pod drzwiami i stwierdziłam, że po prostu poczekam, ale szybko zrobiło mi się zimno i na domiar złego zaczęło padać. Nie miałam gdzie pójść i ukryć się przed pogodą. Po chwili namysłu stwierdziłam, że jedyną opcją jest wejście do budy mojego psa, która była dość duża bym się do niej zmieściła. Pies nie miał nic przeciwko, wręcz przeciwnie, ucieszył się z towarzystwa i przytulił do mnie. Nareszcie zrobiło mi się cieplej, a żeby czas szybciej mi zleciał, wyciągnęłam tablet i zaczęłam grać w Grand Theft Auto. Zdumienie moich rodziców gdy mnie tam znaleźli było ogromne.”

Przedstawiciel ESL Polska o trendach w eSporcie – mamy konkurs #IEM – Tu wystarczyło w napisać w komentarzach jak widzicie przyszłość eSportu. Czy popularność takich zawodów ma szansę dorównać chociażby olimpiadom sportowym, jakie znamy obecnie? Zestawem gadżetów ESL nagrodziliśmy wypowiedź pio_95 „Przyszłość e-sportu? VR współdzielone, jedna wirtualna rzeczywistość dostępna zarówno dla graczy, jak i widzów danej rozgrywki. Wirtualne areny, gdzie gracze są widoczni dla wszystkich, widzowie - tylko dla siebie w pewnych przypadkach, np. zanurzenia się w oglądanie razem ze swoją połówką. Do tego sprzęt - na początek ulepszane obecnie dostępne ruchome fotele do symulacji jazdy czy ruchome platformy do wirtualnego chodzenia w połączeniu z technologią kin 5D, kiedyś może interfejsy neuronowe - zarówno sterowanie (to pewnie pojawi się w pierwszej kolejności), jak i czucie - ból, dotyk, zaprzęgnięcie tych odczuć do "czucia" uszkodzeń swojego statku etc. Olimpiady? Mało powiedziane - to może popularnością przebić walki gladiatorów. Chyba że wcześniej w rzeczywistości nie-wirtualnej oberwiemy rozbłyskiem słonecznym czy masową bronią EMP.”

Lenovo Legion, nowa linia produktów dla graczy, kolejny konkurs #IEM – Kolejny łatwy konkurs. Wystarczyło odpowiedzieć na jedno proste pytanie: jakie najważniejsze cechy powinien mieć sprzęt gamingowy? Do zgarnięcia były fanty z logo Lenovo, i trafiły do:

coris87 „Mój wymarzony zestaw gamingowy to: - Wbudowany ekspress do kawy, który za kliknięciem jednego magicznego przycisku, w kilka chwil uraczy mnie kubkiem gorącej kawy, bez curku, z 1/6 mleka 2% - Idealnie dopasowany fotel, z funkcją masażu każdej części ciała. - Podręczny przełącznik "wykonaj pracę" o szerokim spectrum zastosowań: Od wysłania zaległej pracy szefowi, poprzez zmycie naczyń, aż po wyjście z psiakiem na dwór. - Podstawka wystrzeliwująca kulkę zwiniętego sreberka (ulubiona zabawka) w kierunku 15m od mojego komputera, jak tylko wykryję kota w pobliżu, aby ten nie myślał o "przypadkowym" zaplątaniu się w kable, bądź zrzuceniu kubka ze świeżo przygotowaną kawą. - Głośniki, które podczas wspólnych sesji growych ze znajomymi, idealnie balansują poziom głośności każdego z rozmówców, w stosunku do głośności samej gry. Poza tym oczywiście sam komputer spełniający wymagania sprzętowe najnowszych gier na "ultra".”

Roccat Kone EMP, nowa myszka dostępna, wygraj ją w konkursie #IEM – Aby stać się właścicielem myszki Roccat Kone EMP wystarczyło zostawić komentarz na temat: jak powinien wyglądać sprzęt do grania w przyszłości. Co może zastąpić myszkę i klawiaturę w grach. Myszka pojedzie do:

Rikaru „Myślę, że póki co świat kieruje się w kierunku kasków pozwalających na coraz mniejsze zapotrzebowanie na inny, zewnętrzny kontroler co jest wygodną sprawą gdyż to my sami/nasze ruchy zaczynamy decydować o poczynaniach postaci co kwalifikuje się na plus i odpowiednio zoptymalizowane odeśle kontrolery, myszki, klawiatury do lamusa. Sam system głosowy rozwija się ładnie więc też ma szanse, a szczególnie w połączeniu z kaskiem wyprzeć inne sterowniki. Najbardziej futurystycznym rozwiązaniem przychodzącym mi w tej chwili są neurowszczepy, które będą odczytywały naszą wolę w kierowaniu postacią, lub nawet precyzyjnie odczytywać ruchy naszego ciała tak byśmy poza domem mogli zebrać się ze znajomymi na mieście i uprawiać wirtualnego np. paintballa bez konieczności bycia obładowanymi wszelkimi sprzętami.”

Genesis pokazuje mouse bungee, a u nas konkurs #IEM – Z racji tego, że wystawca pokazywał na stoisku mouse bungee, konkurs dotyczył tego właśnie akcesorium. Prosiliśmy Was o wymyślenie polskiej nazwy dla niego. Tu nagrody były dwie, klawiatura dla graczy Genesis RX39 i słuchawki Genesis H59. Oto nagrodzone wypowiedzi:

min_onA dostanie klawiaturę za odpowiedź „Myszołap wybryk dostanie słuchawki za odpowiedź „mysie jarzmo”

Rozmawiamy z Blizzardem o Heroes of the Storm – mamy konkurs! #IEM – W konkursie związanym z materiałem o grze Heroes of the Storm firmy Blizzard prosiliśmy opisanie idealnej, Waszym zdaniem, drużyny. Na szczęśliwców czeka 10 bundli bohaterów wraz ze skinami: Zul’jin + skórka Emberlord Zul’hjin. Oto wytypowane odpowiedzi:

defisto "Najważniejsi dla mnie byliby ogarnięci Wikingowie, który w cudowny sposób soakowaliby 3 linie na raz, dając przewagę w early game, zaś w late super push i nie takie małe obrażenia. Na tanka chciałbym E.T.C, który wchodziłby w fajną synergię z Malfurionem. Czego chcieć więcej, jak chain CC. Co do DPS fajnymi synergiami byliby Tychus z Odynem i może Jaina z Frost Ringiem. Dzięki temu miałbym drużynę z tzw. wombo combo, który szybko zyskałaby przewagę 10 lvl dzięki wikingom :)"

Azgrel „Malfurion - jeden z najlepszych healerów; Sylvanas - wyłączanie wrogich budowli i wzmacnianie najemników jest bardzo pomocne; Li-Ming - duży damage, ataki zasięgowe; Varian - w końcu jakiś tank jest potrzebny; Artanis - bardzo silny w walce w zwarciu.”

JJayJecob „Gazol, ETC, Rzeźnik, Malfurion i Nova. Czemu? Wyobrażam sobie tą niesamowitą akcję.... Podczas teamfightu Gazol używa Grawi - bomby i przyciąga całą drużynę w jedno miejsce, następnie na wślizgu wlatuje ETC i używa zdolności Pogo. Przeciwna drużyna przez 4 sekundy nic nie może zrobić. W między czasie Rzeźnik na jednym z przeciwników używa Druzgocącego Natarcia a w trakcie szarży używa zdolności Żar z Pieca. Bohaterowie dostają kosmiczne obrażenia a sekundę później wchodzi Malfurion ze swoją zdolnością Sen Zmierzchu przez co przeciwnicy dostają wyciszenie i nie mogą używać zdolności. Na sam koniec Nova używa Precyzyjnej Salwy. Nikt nie zostaje żywy. Cała przeciwna drużyna nie żyje. Kompletnie nic nie mogła zrobić. Na samą myśl przechodzą mnie dreszcze.”

Raaav „Gul'dan- przez wielu niedoceniony a moim zdaniem jeden z najlepszych zabójców dystansowych opierających się na skillach oraz posiadający oryginalną mechanikę przerażenia. Malfurion - obecnie chyba najlepszy możliwy support. Unieruchomienie, wyciszenie, oraz dobre leczenie co chcieć więcej. Sylvana- Jej pasywka która wyłącza budynki, stronników oraz najemników i jak to niektórzy mówią zostaw ją samą na linii a nim się obejrzysz bedziesz bez dwóch fortów. Ragnaros- najsilniejszy w obecnej mecie pick jeśli chodzi o frontowego zabójcę posiadającego leczenie oraz potężną pasywkę. E.T.C - Dobry tank na front i mimo wychodzenia coraz nowszych tanków jego ulti(pogo) nadal jest jednym z lepszych w grze pozwalających wykręcać kosmiczne combo.”

Kejnar „Moja wymarzona drużyna..... Myślę, że obowiązkowo powinien znaleźć się w niej przedstawiciel każdego uniwersum. Klasyki Blizzarda? Wybór chyba oczywisty! Zaginieni wikingowie! Ich umiejętność zbierania doświadczenia z każdej linii na mapie czyni ich niezwykłym atutem we wczesnej fazie gry. Przejdźmy dalej. Overwatch? Myślę, że Smuga, dzięki swojej mobilności przyprawi przeciwników o prawdziwy zawrót głowy. Pora odwiedzić świat Sanktuarium w poszukiwaniu następnego bohatera. Jako, że władca grozy aktualnie ma urlop od uprzykrzania życia graczom serii Diablo, myślę że to własnie on zajmie miejsce w pierwszym szeregu mojej drużyny. Z prędkością światła wprost z Sektora Korpulu przybywa wezwany przeze mnie nie kto inny jak sam Hierarcha Daelaamów - Artanis. Jego umiejętności nabyte podczas niezliczonych bitew o przetrwanie rasy protosów na pewno pomogą mu w walce na polach bitewnych Nexusa. No i na koniec moje ukochane uniwersum. Moją przygodę z grami komputerowymi zaczynałem od legandarnego już tytułu - Warcrafta 3. Pamiętam jak było mi przykro gdy Arthas opętany mocą Króla Licza zabił swojego przyjaciela i mentora - Uthera Lightbringera. Aby uczcić pamięć przywódcy Srebrnej Dłoni chiałbym aby to on poniósł odpowiedzialność za utrzymanie pozostałych członków drużyny przy życiu. Taka drużyna z pewnością stanowiła by solidne zagrożenie dla wszystkich przeciwników. Liczę, że już niedługo będę mógł ich zobaczyć w akcji, rozgrywając z przyjaciółmi kolejny mecz w Heroes of the Storm”

ynous7 Muradin - niesamowita wyrzymałość, ma wszystko by jednoczśnie bronić sojuszników i nękać wrogów, bardzo agresywny wojownik „Malfurion - wizja, dobry heal, rootsy, silence.. ma bardzo duże utility i jest bardzo przydatny w każdej sytuacji Valla - królowa auto atacków, niesamowicie duży dmg, bardzo ruchliwy zabójca i sprawia dużo kłopotów wrogom Tassadar - kolejny support z dużym utility, idealne wsparcie dla Valli, dobry waveclear, nieocenione tarcze i bardzo przydatny w każdej drużynie Kael'thas - aoe mag, który wraz z długością rozgrywki jest mocniejszy, idelane dopełnienie drużyny, kontrola bitwa poprzez umiejętności”

SharpPL „Idealna drużyna w HotS ??? Piątka znajomych która odpowiednio poprowadzi swoich bohaterów do zwycięstwa, dzięki sprawnej komunikacji i znajomości mapy. Co do bohaterów w drużynie chciałbym widzieć ETC, który swoim Pogo złapie wszystkich przeciwników aby potańczyli przy miłej muzyce Taurena. Do tego Malfurion - stary dobry druid który wspomoże Taurena swoimi pętającymi korzeniami jakby ktoś nie załapał się na tańce. Pozostałe 3 osoby to typowi zabójcy - Jaina - jej "oziębła" magia spowolni i ochłodzi wszelkie pomysły przeciwników a jej lodowy ring dokończy dzieła Pogo. Do tego Kael'thas który nieco rozgrzeje atmosferę dzięki swojemu pomocnikowi Feniksowi i kilku falom płomieni. A do tego wszystkiego ich dobry znajomy Thrall który dzięki mocy żywiołów nie pozwoli pozostać ostatnim śmiałkom na polu bitwy a w razie potrzeby użyje do tego swojego Wilka a czasem też wspomoże się siłą Błyskawicy.”

Kylek „Ponieważ moje ostatnie 7 lat gamingowego życia to głównie World of Warcraft, dream team w Heroes of the Storm musi być w stylu dungeonowym WoW: 1 x tank, 3 x DPS i 1 x healer. A oto skład tej morderczej mieszanki... Tank to zdecydowanie Arthas, The Lich King - moja ulubiona postać z uniwersum WoW, bohater tragiczny i niesłusznie oceniany jako negatywny. Trzech damage dealerów to: Varian, Król Przymierza, który nie zawaha się oddać życia za sojuszników; Thrall, szaman nad szamany i najmądrzejszy głos Hordy; Illidan, The Betrayer - zaprzeda duszę, by pokonać wroga. Nad poziomem HP całej tej zgrai czuwa Tyrande, Arcykapłanka Eluny. Musiałbym tylko popracować nad wzajemnymi relacjami mojej wesołej gromadki, bo generalnie towarzystwo wzajemnie za sobą nie przepada. Jakiś czas temu Illidan starł się z Arthasem pod szczytem Lodowej Korony a Varian z Thralem wysłali nawet na tego drugiego całe armie Przymierza i Hordy. Zresztą, armie wysłali też wcześniej i na Illidana... Problemów nie ma zasadniczo z Tyrande, chociaż niektórzy obawiają się jej wielkiego białego tygrysa. Nie wiem też, jak obecność Kapłanki wpłynie na poczynania na polu walki Illidana - facet cały czas coś do niej czuje i nie wiem, czy będzie umiał skupić się na walce.”

SPL„Gorący, kobiecy dream team. 1. Na czele przywódca(czyni) stada. Samica alfa. Cała w swojej wspaniałości. Królowa. Ostra jak żyleta i słodka jak perfumy babci – to wszystko co w stanie jest poczuć jej ofiara przed ostatnim tchnieniem wydanym w zdradliwych kolcach. 2. Wystrzałowa babka. Zrobi Ci z tyłka jesień średniowiecza gdy tylko spróbujesz się do niej zbliżyć bez grupy szybkiego reagowania z kaftanem bezpieczeństwa. Niektórzy próbowali kwiatka – niestety ona kocha tylko broń i to zdecydowanie tą długą. Jeśli średnica twojej lufy nie przekracza 20 ? to biegnij zakosami i módl się chłopie, módl. 3. Obiekt westchnień wszystkich młodych pasterzy. Kobieta koza ze śmiercionośną dzidą. Zatruje Ciebie i Twoich kolegów. Niestety lubi przeskakiwać z kwiatka na kwiatek więc marny to produkt na żonę. Gdyby przyszło wejść w bliższy kontakt to zdecydowanie mniej bolesnym byłby sumak jadowity. 4. Kto zadba o kobiety lepiej niż kobieta. Gdy przeciwnik boleśnie daje się we znaki ona przytuli Cię do swojej piersi, spojrzy głęboko w oczy a później pryśnie, bez mrugnięcia okiem, środkiem dezynfekującym na ranę i ryknie „Ruszaj się kochaniutka. Bo mi podroby z Protosa wystygną”. Taka już jest – anioł i matka(ojciec?) w jednym. 5. Kobieca konserwa, trudnodostępna. Zanim dobierzesz się do jej pasa cnoty musisz wyłuskać ją z metalowej sukienki dzierganej na drucie. Niejeden chojrak pokiereszował sobie to i owo próbując tanich chwytów. Powiedzenie „Bez pały nie podchodź” w odniesieniu do jej kiścienia jest jak najbardziej na miejscu. Gdyby ktoś miał wątpliwości to: Kerrigan, Zaria, Lunara, Por. Morales, Johanna (A,W,A,S,W)”

grocalt Idealna drużyna? Starcraft-All-Star(craft): Zeratul, Tassadar, Jim Raynor, Sarah Kerrighan i Nova. Niech kmiotki z innych światów wiedzą, że nie zadziera się z micro i macro :) A tak w ogóle to Toss imba!"

Hostessy, Cosplay i mega konkurs na zakończenie #IEM – Na podsumowanie targów uruchomiliśmy konkurs, w którym do wygrania były trzy torby wypełnione gadżetami wszystkich partnerów, z którymi robiliśmy relację. W najbardziej wypasionym zestawie znajdzie się min. plecak na klawiaturę od SteelSeries, pamięć flash Razer 8GB, myszka Genesis GX58, podkładka Aorus, podkładka XL ESL, główną atrakcją tylko wypasionego zestawu jest Powerbank 5000 mAh i podkładka Genesis M12 midi, w najmniej wypasionym natomiast będzie podkładka HyperX Fury. We wszystkich natomiast znajdziecie koszulki, czapki, smycze, długopisy i lniane torby na zakupy i całą masę drobnych fantów. Aby stać się właścicielem, któregoś z zestawów należało odpowiedzieć na dość niepozorne pytanie: Jaka jest prędkość lotu jaskółki Afrykańskiej bez obciążenia?

Oczywiście pytanie zaczerpnięte zostało z (nieśmiertelnego) Latającego Cyrku Monty Pythona (konkretnie: „Monty Python i Święty Graal” z 1975 roku). Poniżej zwycięzcy zabawy i ich wypowiedzi:

ptg010 (zestaw najbardziej wypasiony) „Wersja pierwsza Metoda liczenia prędkości w języku Java: private static void computeSpeed() { String text = "African swallow speed"; int value = 0; int len = text.length(); for (int i = 0; i Odpowiedź: Speed amounts to 11 m/s Wersja druga Najpierw liczona jest całka oznaczona w przedziale od 0 do %pi, aby otrzymać drogę. Aby uzyskać prędkość, otrzymana droga jest następnie dzielona przez czas. Kod w Scilabie: function y=f(x),y= %pi * cos(x / 2) + %pi * 4.5 * sin(x),endfunction t1 = 0; t2 = %pi; s = intg(t1, t2, f); v = s / (t2 - t1); mprintf('Speed amounts to %.1f m/s\n', v); Odpowiedź: Speed amounts to 11.0 m/s”

Soul1988 (zestaw tylko wypasiony) „10km/h bo to jest maksymalna prędkość kokosa, a jak wiemy jaskółki afrykańskie latają tylko parami przywiązując kokosa za pomocą sznurka, w pytaniu jest błąd ,że jaskółka leci bez obciążenia ;)”

Druedain „Odpowiedź skrócona: między 821879 km/h a 822785 km/h. Odpowiedź wyjaśniająca: punkt odniesienie gra rolę (ale nie taką rolę chłopsko-pańszczyźnianą uprawianą, tylko nadające sedno sprawie!). Afrykańska Jaskółka (dalej w skrócie Afryłka) w stanie spoczynku osiąga zawrotną prędkość 0 km/h. To jednak nie jest jej rekordowo niska prędkość, gdyż, parafrazując, „kiedy tak sobie spoczywa pod tą Lipą i zawieje z pola chłodny wiatr” zgodny z wektorem potencjalnego ruchu Afryłki, jednak o zwrocie PRZECIWNYM, wtedyż prędkość jej zaczyna gwałtownie spadać (najpierw -1 km/h, potem -3 km/h, potem -5, -7 i ad nauseam). Rekordowa prędkość wiatru na Ziemi to 408 km/h. Zatem jeśli Afryłka miała wyjątkowo dużego pecha, jej prędkość mogła wynosić nawet -408 km/h. Jeśli Afryłce chłód z pola nie grozi, grozić jej będzie gastro. Afryłka celem zdobycia pożywienia musi wpierw zacząć poruszać się względem Ziemii, bo jak każdy wie, McDrive nie wziął wcale nazwy swojej z tego, że sam przyjedzie. Teraz więc najprościej jest zasięgnąć opinii ornitologa. Ponieważ mam w rodzinie zasłużonego naukowca zajmującego się ptaszkami oraz drugiego praktyka zasłużonego zajmującego się konikami, sam genetycznie jestem wyposażony w wiedzę biologiczną wszelaką. Zatem jest oczywiste dla mnie to, że prędkość przelotowa dymówki, znaczy tej, Afryłki, wynosi ok. 32 km/h, choć może dojść nawet do 90 km/h, pozwala jej to w trakcie wędrówek pokonywać ponad 300 km na dzień (wątpliwego pochodzenia opnie jakoby informacja ta przeze mnie została bezpardonowo przekopiowana z Wikipedia to NIKCZEMNE pomówienia PROSTACTWA nieokrzesanego, a tego radia na prawdę nie ukradłem i proszę więcej nie rozprowadzać plotek na mieście, bo CHAMSTWA NIEZNIESĘ). Ale wracając... A co jeśli Afryłka leciała nie pod wiatr, ale zgodnie z nim? Pamiętamy, że rekordowy wiatr wynosił 408 km/h. Zaaaaaaatem, Afryłka mogłaby nawet poruszać się z prędkością 498 km/h!!! Ale. Aleeee. AAlllllee. Czy na pewno Ziemia jest płaska, jak to mnie uczyli w tej mojej Podbeskidzkiej prowincji (Rafał wie, sam RAZ ZA CZAS lubi opowiedzieć)? Czy nie mają jednak racji Ci, którzy twierdzą, że Ziemia ma kształt kuli, wokół to której krążą inne kule, a kule te krążą wokół jeszcze innej kuli? (Tak, tych kul jest tak wiele) Ba! Czy na pewno nie mają racji Ci, co twierdzą, że wszystko to krąży wokół czarnej Dziury Czarnej? Jako pasjonat nauk intelektualnych nie mogę nie sięgnąć tam gdzie wzrok nie sięga (i nie mówię tu tym razem o dekolcie) i zaproponować nieco bardziej kontrowersyjnej tezy. Ziemia wokół własnej osi obraca się z prędkością jednego obrotu na dzień. Zatem jeśli Afryłka znajduje się w momencie lotu na równiku to jej prędkość będzie taka jak prędkość Ziemi, czyli wyniesie 1337 + 330 (1667) km/h. Jak się Ziemia obraca wokół słońca to prędkość ta może wynieść do 30287 km/h. Jeśli pamiętamy o tym, że układ słoneczny krąży wokół jądra naszej galaktyki (Dziury Czarnej), to wiemy, że prędkość ta wynosi 792000 km/h. Po zsumowaniu mamy aż 822287 km/h. AŻ TYLE TYCH KILOMETRÓW! A po uwzględnieniu prędkości wiatru sumaryczna prędkość może wynieść między 821879 km/h a 822785 km/h! AŻ TYLE TYCH KILOMETRÓW! I to jest poprawna odpowiedź!!!

To by było na tyle jeśli chodzi o tegoroczny IEM. Bardzo dziękujemy za udział w naszych konkursach i za komentarze w relacji z Intel Extreme Masters 2017. Ze zwycięzcami poszczególnych konkursów skontaktujemy się już niebawem w celu ustalenia sposobu przekazania nagród. Sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe, na które rejestrowaliście się w naszym portalu. W przypadku kodów, zerknijcie wkrótce na listę dostepnych licencji w profilach na dobrychprogramach.

Hostessy, Cosplay i podsumowanie imprezy #IEM

Na koniec zachęcamy do obejrzenia podsumowania tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Być może choć trochę przybliży Wam rozmach i klimat imprezy. Miłego oglądania. Teraz pozostaje czekać na kolejne finały, te już za rok. Do zobaczenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)