iOSKomunikacja/społecznośćSerwisy randkoweOkCupid Dating
OkCupid Dating ikona

OkCupid Dating

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OkCupid Dating to aplikacja mobilna serwisu randkowego OkCupid.com. Program jest przeznaczony na iPhone'y oraz iPady, ma też wersję na smart zegarki Apple Watch.

Aby korzystać z możliwości, które oferuje OkCupid.com, najpierw musimy założyć konto. Można zrobić za pomocą aplikacji na system iOS. Potrzebny będzie adres e-mail (bo serwis nie pozwala logować się np. przy użyciu konta facebookowego). Podajemy więc adres mailowy, datę urodzenia, płeć, miasto i kraj zamieszkania, dodajemy nasze zdjęcie,a następnie odpowiadamy na kilka pytań, które posłużą do tego, aby inni użytkownicy serwisu mogli nas lepiej poznać.

Aplikacja wykorzystuje mechanizm znany z Tindera, czyli gesty w prawo lub w prawo, które pozwalają nam okazać zainteresowanie lub je odrzucić. Możemy także wysyłać oraz odbierać wiadomości od innych użytkowniczek lub użytkowników serwisu. Usługa wykorzystuje też algorytmy, za pomocą których stara się dopasować do naszych preferencji inne osoby, które mogą mieć np. podobny do naszego światopogląd. W mobilnej wersji OkCupid Dating możemy też podpiąć nasze konto na Instagramie.

Za pomocą OkCupid Dating na smartfonie lub tablecie możemy też opłacić dostęp do dodatkowych funkcji. Ceny wynoszą od 35 dolarów za miesiąc do 27 dolarów, gdy opłacimy półroczny abonament z góry. To pozwoli lepiej wyeksponować nasz profil w wyszukiwarce serwisu, korzystać z przeglądania innych profili w trybie incognito oraz wyróżniać wysłane przez nas wiadomości w cudzych skrzynkach odbiorczych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOkCupid.com
Liczba pobrań57
Data aktualizacji27 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
OkCupid Dating ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)