Omega4.0

WindowsEdukacja i naukaMatematyka i statystykaOmega
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Omega jest programem przeznaczonym w głównej mierze dla tych nauczycieli, którzy chcieliby wykorzystywać komputer na lekcjach matematyki.

Celem aplikacji jest ułatwienie i uatrakcyjnienie pracy dydaktycznej nauczyciela. Programu można używać zarówno do demonstracji, jak i ćwiczeń uczniowskich pod kierunkiem nauczyciela lub samodzielnie. Omega może być używany zarówno w szkole podstawowej jak i średniej.

Ćwiczenia jakie mogą być realizowane przy pomocy tego programu wskazują przykłady umieszczone w menu: 'demo1', 'demo2', 'ćwiczenia' i w pliku pomocy. Tematyka jaką można realizować przy pomocy tego programu to wszystkie zagadnienia dotyczące pojęcia funkcji, granicy funkcji, pochodnej, przekształceń geometrycznych, rachunku zbiorów, rachunku wektorowego czy rachunku zdań, liczb wymiernych, własności działań i ich zastosowania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentfloyd
Liczba pobrań187
Data aktualizacji21 maj 2017
Rozmiar pliku1.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)