WindowsAkcesoriaMenedżery plikówoMega Commander
oMega Commander ikona

oMega Commander3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

oMega Commander to bardzo rozbudowany menedżer plików z szerokimi możliwościami konfiguracji.

Przy pierwszym uruchomieniu programu można wybrać skórkę, kolory paneli z listami plików, odstępy między liniami tekstu, rozmiar liter, włączyć ukryte pliki i ukryte pliki systemowe. Można również wybrać typ interfejsu – wstążkę, rozwijane menu w starym stylu i wysuwane panele.

oMega Commander ma ogromne możliwości filtrowania plików. Można je nie tylko sortować według różnych parametrów, ale też pokazać tylko spełniające pewne warunki, jak utworzone w przedziale czasowym albo o odpowiednim rozmiarze. Widok plików może prezentować listę ze szczegółami, miniatury lub różne kombinacje tych parametrów. Kolejne dyski można przeglądać w kartach, można również włączyć widok ilustracji pokazującej wolne miejsce na dysku.

Z oMega Commandera można korzystać tylko z pomocą klawiatury. Bardzo intuicyjnie działa wyszukiwanie – wystarczy zacząć pisać, by na liście wyświetliły się tylko pliki z tymi literami w nazwie. Menedżer pozwala również bezpiecznie usuwać pliki z dysku, by utrudnić odzyskiwanie danych. Można także zapisywać pliki jako zakładki i korzystać z programu z linii poleceń. Nie zabrakło wbudowanego archiwizera plików, dzielenia i łączenia plików oraz możliwości łączenia się z dyskami sieciowymi.

Program ma także wbudowaną przeglądarkę plików graficznych i edytor plików tekstowych, także z kolorowaniem składni, jeśli wykryta zostanie taka potrzeba. Na razie niestety nie ma języka polskiego.

oMega Commandera można testować przez 30 dni bez ograniczeń.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań753
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku9.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
oMega Commander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)