iOSBiuro i firmaInne programy biuroweOmniGraffle 2
OmniGraffle 2 ikona

OmniGraffle 22.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OmniGraffle 2 to aplikacja służąca do tworzenia rozmaitych grafik: wykresów, diagramów, elementów layoutu strony internetowej i tym podobnych.

Zaletą programu OmniGraffle2 jest jego wszechstronność. Możliwości oferowane przez aplikację mogą się przydać np. w pracy project managerów, projektantów stron internetowych i przedstawicieli zawodów, którzy potrzebują narzędzia do graficznego obrazowania realizowanego projektu i jego kolejnych etapów.

Program umożliwia rysowanie, dodawanie obiektów, kształtów i notatek tekstowych. Ułatwieniem jest obsługa mechanizmu "drag and drop", co pozwala łatwo przenosić na ekranie wirtualne kształty oraz obiekty. Aplikacja pozwala też dodawać do widocznych w projekcie kształtów np. cienie lub wypełnienia, a także wpisywać tekst w dany obiekt. Użytkownik może też personalizować wygląd tła w tworzonym projekcie, a także dostosować do własnych oczekiwań paletę kolorów (program wspiera HSB i RGB).

Materiały przygotowane w aplikacji można zapisać w formacie PDF i przesłać np. e-mailem lub do dysków chmurowych. Ponadto, program pozwala skorzystać z synchronizacji za pomocą usługi OmniPresence. To pozwoli uzyskać dostęp do stworzonych plików także na innych urządzeniach, np. na iPadzie lub Macbooku.

Program jest dostępny jedynie w wersji komercyjnej, a jego cena wynosi ok. 50 dolarów. Skorzystamy z niego zarówno na iPadzie, jak też na iPhone.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji22 cze 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
OmniGraffle 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)