OmniPage Professional ikona

OmniPage Professional18.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

OmniPage Professional to rozbudowane oprogramowanie zapewniające precyzyjną konwersję różnych rodzajów dokumentów, formularzy i innych plików zapisanych w formacie PDF. Aplikacja posiada również zaawansowany mechanizm do rozpoznawania pisma OCR, a także funkcję do automatycznego redagowania i wyróżniania tekstu.

Aplikacja została również wyposażona w technologię Nuance Cloud Connector, za pomocą której możemy się zintegrować z systemem Windows, co pozwoli na bezpośredni dostęp do usług działających w chmurze, takich jak: Windows Live SkyDrive, Box.net, Evernote czy DropBox. OmniPage Professional skutecznie rozpoznaje różne rodzaje pism, podczas konwersji dokumentów i archiwizowania ważnych formularzy biznesowych.

Program obsługuje wszystkie popularne aplikacje biurowe, w tym między innymi oprogramowanie firmy Corel czy pakiet Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). Umożliwia przetwarzanie wsadowe, czyli rozpoznawanie i konwertowanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Dotyczy to również plików tekstowych wysyłanych w postaci załącznika drogą elektroniczną.

Warto dodać, że przekonwertowane dokumenty pozostają w oryginalnym formacie. Zawierają wszystkie elementy graficzne, kolumny oraz tabele. Oprogramowanie pozwala na szybkie przechwytywanie dokumentów przy użyciu różnych urządzeń przenośnych (aparaty cyfrowe), a także umożliwia eksportowanie plików PDF i innych papierowych formularzy do bazy danych lub arkusza kalkulacyjnego.

Uwaga!

  • Program OmniPage Professional pozwala na 15 dni darmowego testowania.
Udostępnij
OmniPage Professional 18.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Liczba pobrań43 150
Data aktualizacji14 kwi 2012
Rozmiar pliku526.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
OmniPage Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)