WindowsBiuroRozpoznawanie tekstów OCROmniPage Professional
OmniPage Professional ikona

OmniPage Professional18.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

OmniPage Professional to rozbudowane oprogramowanie zapewniające precyzyjną konwersję różnych rodzajów dokumentów, formularzy i innych plików zapisanych w formacie PDF. Aplikacja posiada również zaawansowany mechanizm do rozpoznawania pisma OCR, a także funkcję do automatycznego redagowania i wyróżniania tekstu.

Aplikacja została również wyposażona w technologię Nuance Cloud Connector, za pomocą której możemy się zintegrować z systemem Windows, co pozwoli na bezpośredni dostęp do usług działających w chmurze, takich jak: Windows Live SkyDrive, Box.net, Evernote czy DropBox. OmniPage Professional skutecznie rozpoznaje różne rodzaje pism, podczas konwersji dokumentów i archiwizowania ważnych formularzy biznesowych.

Program obsługuje wszystkie popularne aplikacje biurowe, w tym między innymi oprogramowanie firmy Corel czy pakiet Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). Umożliwia przetwarzanie wsadowe, czyli rozpoznawanie i konwertowanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Dotyczy to również plików tekstowych wysyłanych w postaci załącznika drogą elektroniczną.

Warto dodać, że przekonwertowane dokumenty pozostają w oryginalnym formacie. Zawierają wszystkie elementy graficzne, kolumny oraz tabele. Oprogramowanie pozwala na szybkie przechwytywanie dokumentów przy użyciu różnych urządzeń przenośnych (aparaty cyfrowe), a także umożliwia eksportowanie plików PDF i innych papierowych formularzy do bazy danych lub arkusza kalkulacyjnego.

Uwaga!

  • Program OmniPage Professional pozwala na 15 dni darmowego testowania.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań43 706
Data aktualizacji14 kwi 2012
Rozmiar pliku526.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
OmniPage Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)