bEDxYKjV
One Hand Operation + ikona

One Hand Operation +4.8.17.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

One Hand Operation + to aplikacja, pozwalająca obsługiwać nawet duży smartfon gestami wykonywanymi jedną ręką, o ile jest to urządzenie Samsunga. One Hand Operation + można zainstalować jedynie na smartfonach i tabletach Samsunga z Androidem 7.0 lub nowszym.

bEDxYKjX

Po skonfigurowaniu ustawień aplikacji do lewej i prawej krawędzi ekranu dodane zostaną drobne obszary aktywne, z których należy zaczynać gesty. Rozmiar, przezroczystość i czułość obszarów można dopasować do swoich preferencji. Przesuwając „uchwyt” ,wykonamy zdefiniowaną wcześniej funkcję. Gesty można wykonywać poziomo oraz po przekątnej, w górę i w dół. Aplikacja rozpoznaje też gesty długie i krótkie.

Domyślnie gest wykonuje akcję „Wstecz”, która jest najczęściej używana. Inne akcje to między innymi powrót do ekranu domowego, menu, poprzednia aplikacja, naprzód w przeglądarce, otwarcie panelu powiadomień, wyłączenie ekranu, zrzut ekranu, pływające przyciski nawigacji i tryb obsługi jedną ręką. Z czasem mogą zostać dodane kolejne akcje.

One Hand Operation + można wyłączyć w wybranych aplikacjach i grach.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań486
Data aktualizacji14 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
One Hand Operation + ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDxYKkT