AndroidWiadomościWiadomości sportoweOnet Sport - wyniki na żywo
Onet Sport - wyniki na żywo ikona

Onet Sport - wyniki na żywo3.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Onet Sport - wyniki na żywo to oficjalna aplikacja sportowa portalu Onet. Jej autorzy zadbali by nie była jedynie prostym czytnikiem treści, a przydatnym narzędziem dla miłośników różnych dyscyplin.

To właśnie ilość wspieranych dyscyplin jest jedną z podstawowych zalet aplikacji. Coś dla siebie znajdą w niej nie tylko fani piłki nożnej czy też siatkówki, ale również żużlu, MMA, piłki ręcznej czy mniej popularnych dyscyplin zebranych w kategorii pozostałe. Od tego wyboru zależy także rodzaj wyświetlanej treści.

Oczywiście najwięcej atrakcji czeka nas w przypadku popularnych dyscyplin. Możemy wtedy liczyć nie tylko na artykuły i wiadomości, ale również dokładne tabele wyników, opisy drużyn, szczegółowe kategorie oraz relacje na żywo. Relacje stanowią kolejną ważną część Onet Sport - wyniki na żywo. Aby o nich nie zapomnieć możemy z poziomu aplikacji ustawić sobie przypomnienie.

Onet Sport - wyniki na żywo zapewnia szybki i łatwy dostęp do informacji oraz wyników ze świata sportu. Pozwala także na śledzenie zmagań, gdy akurat jesteśmy poza domem i nie mamy dostępu do normalnej transmisji. To wszystko dostępne jest za darmo oraz bez reklam.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań475
Data aktualizacji9 gru 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Onet Sport - wyniki na żywo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)