iOSWiadomościAktualnościOnet - wiadomości, pogoda, sport i biznes
Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes ikona

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes7.2.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes to aplikacja jednego z największych serwisów informacyjnych w naszym kraju. Pozwala śledzić wiadomości z kraju i ze świata, podzielone na kilkanaście różnych kategorii.

Ekran główny prezentuje najciekawsze informacje z całego serwisu, część tę nazwano Magazyn. Jest to jedna z 11 kategorii jakie przyjdzie nam przeglądać. Pomiędzy nimi możemy przełączać się za pomocą gestów, bądź też menu w lewym górnym rogu ekranu. W opcjach zmienimy kolejność ich rozmieszczenia, niestety nie ma możliwości skasowania/ukrycia wybranych. Z kolei szata graficzna jest zgodna z "płaską" stylistyką systemu iOS.

Artykuły możemy udostępniać dalej, komentować, zmieniać wielkość tekstu czy też sprawdzić już dodane komentarze. Nie zabrakło także trybu nocnego oraz możliwości pobrania treści do pamięci urządzenia i czytania będąc offline. Grafiki otrzymały odrębny tryb, który ułatwia ich przeglądanie. Natomiast wbudowany w aplikację odtwarzacza wideo pozwoli oglądać materiały nadawane na żywo.

W aplikacji otrzymamy dwa rodzaje powiadomień. Pierwsze dotyczyć będą alertów związanych z wiadomościami, drugie zaś poinformują o bonach rabatowych do wykorzystania w naszej lokalizacji. Aby ta druga usługa działała sprawnie, aplikacja potrzebuje dostępu do danych o lokalizacji urządzenia.

Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes to bardzo dobrze przygotowany program, który powinni sprawdzić nie tylko stali czytelnicy portalu. Zapewnia wygodny i szybki dostęp do interesujących nas informacji, a zarazem pozwala śledzić i brać udział w ich komentowaniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań486
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Onet - wiadomości, pogoda, sport i biznes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)