WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoOpen Blu-ray Ripper
Open Blu-ray Ripper ikona

Open Blu-ray Ripper2.90.520

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Open Blu-ray Ripper 2 to narzędzie umożliwiające zgrywanie filmów zapisanych na nośnikach Blu-ray na dysk twardy komputera.

Dzięki temu programowi będziemy mogli obejrzeć swoje ulubione obrazy nie tylko na telewizorze czy monitorze, ale również poza domem. Open Blu-ray Ripper 2 pozwala bowiem na zapisywanie filmów do rozmaitych formatów plików, co sprawia, że bez problemu odtworzymy je zarówno na pececie, jak i na konsolach czy platformach mobilnych.

Open Blu-ray Ripper 2 oferuje funkcję zapisywania filmów w taki sposób, by można było je uruchomić na rozmaitych urządzeniach, takich jak np. iPod, iPhone, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 1, iPad 2, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, GPhone, Smart Phone, PMP, Pocket PC, PDA i wiele innych.

Narzędzie obsługuje następujące formaty plików wideo: AVI, MKV, WMV, MPG, 3GP, MP4, FLV, SWF, MOV, TS, RM, ASF, VOB i M4V. Jeśli chodzi o ścieżkę audio, to Open Blu-ray Ripper 2 wspiera: MP3, M4A, WAV, AC3, MP2, AMR, FLAC, WMA, OGGG, RA, RA, AAC, AU, AIFF, DTS i nie tylko.

Opisywany program bazuje na zaawansowanej technologii HST, która sprawia, że konwertowanie filmów za pomocą Open Blu-ray Ripper 2 przebiega szybciej niż podczas korzystania z innych ripperów. Warto również wspomnieć, że poza opcją standardowego konwertowania, producent wyposażył swoje narzędzie w funkcję konwertowania filmu 2D do 3D z opcją dostosowania rozmaitych opcji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań503
Data aktualizacji26 mar 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Open Blu-ray Ripper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)