WindowsGryAkcja i strzelankiOpenArena 0.8.8

OpenArena 0.8.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenArena to darmowa strzelanina 3D oparta na silniku Quake III stanowiąca dla niego bardzo dobrą alternatywę. To, co wyróżnia OpenArena od pierwowzoru, to przede wszystkim nowy wygląd postaci, broni, większa ilość map oraz wyższa inteligencja botów. Poza tym, jest to darmowy Quake III w pełnej postaci dostępny dla systemów Windows, Linux i Mac OS X. Gra prezentuje wszystkie poziomy rozgrywki znane z oryginału: Deathmatch, Team Deathmatch, Tournament i Capture The Flag. OpenArena oferuje dwa tryby gry: Multiplayer, w którym można zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata lub z graczami w sieci lokalnej oraz Singleplayer czyli walka z komputerem.

Minimalne wymagania systemowe - procesor Pentium II 233 MHz - pamięć 96MB RAM - karta graficzna 3DFX Voodoo2 8MB (nie ATI) Uwaga! 1. Gra w OpenArena nie wymaga instalacji Quake III.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.112 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań27 680
Data aktualizacji27 gru 2012
Rozmiar pliku405.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)