WindowsMultimediaInne programy multimedialneOpenMPT
OpenMPT ikona

OpenMPT1.29.14.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenMPT to darmowy tracker dla systemu operacyjnego Windows, który pozwala na tworzenie i odtwarzanie utworów muzycznych.

Autorem programu OpenMPT jest Olivier Lapicque, który do stworzenia opisywanego narzędzia wykorzystał swoje poprzednie dzieło, czyli ModPlug Tracker. Jako że mamy do czynienia z produktem udostępnionym bezpłatnie, jego twórca pozwala na importowanie modułów w rozmaitych formatach, jak również oddaje do dyspozycji zaawansowane funkcje, takie jak możliwość korzystania z wtyczek VST i wyjścia ASIO.

OpenMPT oferuje intuicyjny i przystępny interfejs użytkownika. Bazuje on na elementach wykorzystanych w systemie operacyjnym Windows, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni użytkownicy znajdą tu niezbędne opcje, pozwalające na szybkie przygotowanie dowolnego utworu.

Poza możliwością edytowania własnego formatu, OpenMPT umożliwia również modułów plików Impulse Tracker, FastTracker, Scream Tracker i ProTracker. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie producenta.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań339
Data aktualizacji29 lis 2021
Rozmiar pliku10.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OpenMPT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)