OpenShot ikona

OpenShot2.6.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenShot to otwarty edytor wideo z możliwością pracy na materiałach 4K, miksowania dźwięku i renderowania podstawowych efektów specjalnych oraz animacji.

OpenShot nie ma ograniczeń liczby ścieżek i warstw, na których można komponować projekt, co stawia go na równi z profesjonalnymi programami do nieliniowej edycji wideo. Przy pracy z klipami można stosować precyzyjne przycinanie, skalowanie (cyfrowy zoom), przesuwanie i obracanie obrazu, a także przyciąganie przy montażu. Efekty specjalne można generować z pomocą bitmap lub grafik wektorowych w formacie SVG.

Do dyspozycji mamy tu także kolekcję przejść między klipami, efekty wizualne, pozwalające manipulować barwami klipów, możliwość pracy z greenscreenem i maskowania przezroczystych fragmentów klipów, co jest nieocenione przy tworzeniu efektów specjalnych. Nie zabrakło generatora animowanych napisów 2D i 3D. Można skorzystać także ze zmiany tempa klipów (przyspieszanie lub zwalnianie) oraz z „rotoskopu”, czyli możliwości składania filmu z sekwencji obrazów, co pozwala tworzyć filmy animowane poklatkowo.

OpenShot bazuje na FFfmpeg przy imporcie materiałów i eksporcie projektów.

Udostępnij
OpenShot 2.6.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań654
Data aktualizacji26 sie 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OpenShot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)