Opera 10.60 - pierwsza wersja Release Candidate

Opera 10.60 - pierwsza wersja Release Candidate

Wojciech Kowasz
28.06.2010 19:49

Coraz bliżej Opera 10.60 - właśnie ukazała się jej pierwsza wersja Release Candidate dla systemów Windows, Linux i Mac OS.

Jak to zwykle w przypadku wersji RC bywa, nie wprowadzono żadnych nowych funkcji czy istotnych zmian w stosunku do bety. Poprawiono za to szereg błędów - głównie związanych z awariami przeglądarki i zawieszaniem się pluginów. Oprócz tego rozwiązano problem z niezapamiętywaniem ustawień providera wyszukiwania dla Szybkiego wybierania oraz dokumentami o niepoprawnym typie MIME. W wersji linuksowej oprócz powyższych poprawek znalazły się także łatki na kilka dodatkowych problemów, między innymi Opera Unix działa teraz z najnowszymi bibliotekami GTK. Więcej informacji można znaleźć na blogu Opery.

Opera 10.60 beta została oficjalnie wydana 16 czerwca. Z tej okazji odwiedziliśmy biuro Opera Software we Wrocławiu, by dowiedzieć się o nowych funkcjach i zmianach w kolejnej wersji przeglądarki. Efektem tej wizyty jest materiał wideo, w którym prezentowane są nowości w Operze 10.60 oraz biuro Opera Software w nowej aranżacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)