Opera 54 dla Androida: blockchain Bitcoin i więcej kolorów

Opera 54 dla Androida: blockchain Bitcoin i więcej kolorów

Opera 54 dla Androida: bitcoin i więcej kolorów
Opera 54 dla Androida: bitcoin i więcej kolorów
23.10.2019 13:02, aktualizacja: 23.10.2019 13:21

Opera 54 dla Androida wykracza poza ciemny motyw. Poza tym, że możesz wybrać tryb dzienny lub nocny dla przeglądania, w nowej wersji możesz ustawić też jeden z kolorów przewodnich.

Opera 54: więcej kolorów

Opera 54 dla Androida dostała nowy interfejs z możliwością wyboru koloru przewodniego niezależnie od tego, czy działa w trybie dziennym, czy nocnym. Akcenty czerwone, fioletowe, zielone, szare lub niebieskie można dodać niezależnie. Nowy interfejs powstał pod nazwą kodową „Squircles”.

Poza zmianami w kolorach Opera 54 wprowadza też drobne poprawki estetyczne. Interfejs przeglądarki jest teraz niemal całkiem płaski, kształty są łagodniejsze, a animacje i przejścia zostały skrócone. Przeglądanie stron w nowej Operze jest dzięki temu nieco szybsze i wygodniejsze. Opera powstała z myślą o tym, by każdy ruch palca po ekranie miał znaczenie. Ponadto Opera 54 zostawia możliwie najwięcej miejsca stronie, by nie rozpraszać nas podczas przeglądania. Opera 54 niezmiennie ma wydzieloną sekcję z najnowszymi wiadomościami, które po aktualizacji są czytelniejsze.

Opera 54 to dopiero początek. Takich zmian będzie więcej. Opera przygotowała też świetny film, prezentujący nowości w wersji 54 przeglądarki:

New Opera 54 for Android with colorful themes looks goood!

Opera 54: Bitcoin i Blockchain

Zmiany w interfejsie to nie wszystko. Opera dla Androida wciąż ma wbudowany darmowy VPN, mechanizmy oszczędzania danych oraz wbudowanym portfelem kryptowatul i obiektów kolekcjonerskich. Dostęp do portfela jest w Operze 54 łatwiejszy niż w poprzednich wersjach.

Osoby posługujące się różnymi kryptowalutami zainteresuje możliwość współpracy Opery 54 z kolejnymi blockchainami. Przeglądarka może współpracować z blockchainem TRON i Bitcoin, wcześniej mogła łączyć się również z infrastrukturą Ethereum. Z pomocą wbudowanego portfela można przeprowadzać operacje na kryptowalutach bez instalowania dodatkowych aplikacji czy dodatków.

Operę dla Andorida znadziesz w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)