Opera Password Decryptor ikona

Opera Password Decryptor6.0

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełOpera Password Decryptor
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Opera Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Opera.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym, o ile użytkownik zdecydował się na ich zapisanie podczas uwierzytelniania. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania z zaszyfrowanego algorytmem Triple-DES pliku (wand.dat), który wykorzystywany jest przez przeglądarkę Opera do magazynowania tego typu informacji.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Opera w niemal każdej wersji (w tym również edycję Opera Next). Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 974
Data aktualizacji21 paź 2016
Rozmiar pliku3.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Opera Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)