Opera wydaje wersję 10.60 Release Candidate 2

Opera wydaje wersję 10.60 Release Candidate 2

Wojciech Kowasz
30.06.2010 13:04

Prace nad nową wersją Opery 10.60 postępują całkiem sprawnie - niecałe dwa dni po wydaniu Release Candidate 1 pojawiła się wersja Release Candidate 2 dla systemów Windows, Linux i Mac OS.

W RC2 najwięcej poprawek naniesiono na wersje dla Linuksa i Mac OS. Na Makach nie powinien występować już błąd polegający na awarii przeglądarki podczas wyświetlania niektórych materiałów wideo. Na Linuksie z kolei ulepszono obsługę IME, a także funkcję Paste&Go w pasku adresowym w Speed Dial. Na wszystkich platformach z kolei rozwiązano problem dotyczący awarii związanej z pluginami podczas zamykania przeglądarki, a także problemy z JavaScriptem i Google Maps. Z pełną listą zmian w stosunku do wersji RC1 można zapoznać się na oficjalnym blogu Opery.

Opera 10.60 beta została oficjalnie wydana 16 czerwca. Z tej okazji odwiedziliśmy biuro Opera Software we Wrocławiu, by dowiedzieć się o nowych funkcjach i zmianach w kolejnej wersji przeglądarki. Efektem tej wizyty jest materiał wideo, w którym prezentowane są nowości w Operze 10.60 oraz biuro Opera Software w nowej aranżacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)