MacOSBiuroEdytory tekstówOpus
Opus ikona

Opus2.0.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Opus to niewielka aplikacja umożliwiająca łatwe i szybkie przygotowywanie notatek.

Program może pełnić także funkcje edytora tekstu lub kodu źródłowego, gdyż cechuje się minimalistycznym interfejsem oraz posiada skromną liczbę opcji. Takie podejście autorów narzędzia sprawia, że użytkownik może w całości skupić się na pracy.

Opus pozwala na otwieranie folderów plików i wyświetlania znajdujących się w nich dokumentów na liście widocznej z lewej strony ekranu. Możliwa jest uruchomienie wielu plików jednocześnie w kilku oknach i przełączanie się między nimi w dowolnym momencie.

Producent oferuje możliwość dostosowania wyglądu programu do własnych preferencji poprzez zmianę stylu graficznego z jasnego na ciemnym, a także ukrycie paska bocznego oraz stopki.

Warto dodać, że Opus współpracuje z Dropboxem, dzięki czemu możemy synchronizować dane znajdujące się na kilku urządzeniach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPaco
Liczba pobrań79
Data aktualizacji22 lis 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Opus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)