WindowsArchiwumProgramy archiwalneOracle Database Express Edition

Oracle Database Express Edition11g Release 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna edycja serwera baz danych największego producenta tego typu oprogramowania na świecie.

Oracle 11g Release 2 Express Edition została stworzona z myślą o osobach uczących się tworzyć programowania w PHP, Java lub .NET z wykorzystaniem relacyjnych baz danych Oracle, programistach poszukujących rozwiązania bazodanowego, które można zintegrować z ich aplikacjami, a także początkujących administratorach, którzy chcą zdobyć doświadczenie w zarządzaniu systemami bazodanowymi, a nawet małych firmach. Podobnie jak odpowiednik firmy Microsoft, Oracle 11g Express Edition obsługuje maksymalnie 1 GB pamięci RAM (bez względu na zainstalowaną ilość w systemie) i tylko jeden procesor, a rozmiar danych użytkownika ograniczony jest do 11 GB, co jednak istotne, bazuje na to samo jądrze co komercyjna edycja.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań21 320
Data aktualizacji23 wrz 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)