Oracle Database Express Edition11g Release 2

WindowsArchiwumProgramy archiwalneOracle Database Express Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna edycja serwera baz danych największego producenta tego typu oprogramowania na świecie.

Oracle 11g Release 2 Express Edition została stworzona z myślą o osobach uczących się tworzyć programowania w PHP, Java lub .NET z wykorzystaniem relacyjnych baz danych Oracle, programistach poszukujących rozwiązania bazodanowego, które można zintegrować z ich aplikacjami, a także początkujących administratorach, którzy chcą zdobyć doświadczenie w zarządzaniu systemami bazodanowymi, a nawet małych firmach. Podobnie jak odpowiednik firmy Microsoft, Oracle 11g Express Edition obsługuje maksymalnie 1 GB pamięci RAM (bez względu na zainstalowaną ilość w systemie) i tylko jeden procesor, a rozmiar danych użytkownika ograniczony jest do 11 GB, co jednak istotne, bazuje na to samo jądrze co komercyjna edycja.

Udostępnij
Oracle Database Express Edition 11g Release 2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań21 043
Data aktualizacji23 wrz 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)