Orange Cloud ikona

Orange Cloud1.7.0

WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychOrange Cloud
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Orange Cloud to klient wirtualnego dysku w chmurze Orange Cloud od Orange Polska. Z jej pomocą można synchronizować zdjęcia, multimedia czy dokumenty z komputerem, a także tworzyć kopie zapasowe kalendarzy i książki adresowej na dysku w chmurze, jeśli ktoś do przechowywania tych danych korzysta z Outlooka.

Dla klientów operatora Orange Polska, którzy korzystają z łączy mobilnych, transfer danych z i do Orange Cloud jest całkowicie bezpłatny. Abonentom Orange oferuje 30 GB przestrzeni w chmurze, korzystających z telefonów na kartę i pozostałym zainteresowanym – 1 GB.

Program Orange Cloud po instalacji umieści folder chmury Orange na pasku bocznym eksploratora plików i zagnieździ się w pasku zadań. Ikona na pasku będzie informowała o postępie synchronizacji, jej kliknięcie pozwoli także na zmianę ustawień synchronizacji – możemy bowiem wybrać konkretne foldery, których zawartość będzie kopiowana na chmurę Orange, a stamtąd na inne urządzenia przypisane do tego samego konta.

Udostępnij
Orange Cloud 1.7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań2 533
Data aktualizacji16 gru 2015
Rozmiar pliku7.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Orange Cloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)