iOSGryRPG i MMOOrder & Chaos 2: Redemption
Order & Chaos 2: Redemption ikona

Order & Chaos 2: Redemption

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Order & Chaos 2 to kolejna część popularnej, mobilnej gry z gatunku MMORPG. Choć gra przypomina w wielu miejscach World of Warcraft wychodzi jej to na dobre. Przenosi doświadczenia znane z tej kultowej gry na ekrany urządzeń mobilnych.

Część druga rozwija pomysły znane ze swojej poprzedniczki zarazem wprowadzając wiele nowych mechanik. Przygodę rozpoczynamy od intra i krótkiego samouczka, który tłumaczy zagadnienia sterowania oraz fabularne. Następnym krokiem jest stworzenie swojego bohatera. Poza płcią do wyboru mamy pięć ras: Orc, Human, Elf, Mendel, oraz nową Kratan. Określamy także klasę naszej postaci. Tu również do dobrze znanych: Ranger, Mage, Warrior, Monk dołączyła nowa o nazwie Blood Knight. Ostatni krok to bardzo uboga personalizacja naszego bohatera. Jedna z najuboższych jakie można znaleźć w grach MMORPG. Czeka nas jeszcze wybór jednego z kilku serwerów. Warto wcześniej zapoznać się z informacjami gdzie gra sporo rodaków, bądź też naszych znajomych.

Początek gry to również samouczek, tłumaczy nam podstawowe zależności w świecie gry oraz mikropłatności. Te także uległy ewolucji. W Order & Chaos 2 znacznie więcej elementów możemy zdobyć za regularne i cierpliwe granie. Co wcale jednak nie oznacza, że zabawa będzie prostsza. Gra otrzymała nowy mechanizm, który nagradza graczy korzystających z mikropłatności. Otrzymują oni dodatkowe punkty i w zależności o specjalnego poziomu doświadczenia bonusowe nagrody.

Poza trybem dla jednego gracza nie zabrakło typowych dla MMO elementów rozgrywki grupowej PVP, klanów itp. Aby je odblokować musimy uzyskać wyznaczone poziomy doświadczenia. Pod względem wykonania gra nie zachwyca. Nie ma tu zbyt wielu zmian względem poprzedniczki. Gra dalej potrafi rozgrzać telefon do czerwoności podczas dłuższej rozgrywki. Niestety w obecnej wersji bardzo zawodzi stabilność. Zarówno gry jak serwerów.

Gra wspiera integrację z kontem Games Center oraz Facebookiem. Dzięki temu możemy synchronizować postępy pomiędzy urządzeniami. Niestety gra oferuje oddzielne serwery dla graczy iOS/Android/Windows. Przed wejściem do jej świata warto dobrze się zastanowić. Tytuł wciąga, a to na ile pozostanie darmowy zależy w dużej mierze od czasu jaki mu poświecimy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań75
Data aktualizacji3 kwi 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Order & Chaos 2: Redemption ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)