MacOSDomInne programy dla domuOrigin
Origin ikona

Origin10.5.113.50894

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Origin to platforma internetowa dla graczy do zarządzania grami firmy Electronic Arts. Umożliwia kupowanie i pobieranie wielu tytułów przez Internet. Użytkownik może również uzyskać dostęp do pozycji udostępnianych bezpłatnie na pewien okres lub do wersji demonstracyjnych.

Korzystanie z platformy możliwe jest po uprzedniej bezpłatnej rejestracji. Gry zakupione wcześniej w wersjach pudełkowych można dodawać do swojego konta - wystarczy jedynie wpisać kod produktu.

W sklepie Origin znajdziemy większość gier z katalogu EA, w tym te najbardziej popularne. Zaletą platformy jest możliwość kupowania gier w obniżonych cenach w stosunku do "pudełkowych" odpowiedników. Za pomocą aplikacji można również rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi przez wbudowany chat czy dołączać do gier użytkowników, których dodaliśmy do naszej listy znajomych. Origin informuje użytkownika o ekskluzywnych dodatkach oraz promocjach. Inną ciekawą opcją jest to, że po zalogowaniu się na dowolnym urządzeniu, gra zostanie wznowiona dokładnie w tym momencie, w którym zakończyliśmy rozgrywkę poprzednim razem.

Origin oferuje również szczególną opcję - Gwarancja zadowolenia z gry. Jeśli graczowi nie spodoba się zakupiony przez niego tytuł, może grę zwrócić ciągu 24 godzin od pierwszego uruchomieniay, siedmiu dni od daty zakupu lub siedmiu dni od daty premiery w przypadku zakupu w przedsprzedaży.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 612
Data aktualizacji3 cze 2022
Rozmiar pliku113.01 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Origin ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)