Orlen Pay z nowymi funkcjami. Aplikacja wprowadza ułatwienia dla klientów stacji paliw

Orlen Pay z nowymi funkcjami. Aplikacja wprowadza ułatwienia dla klientów stacji paliw

Orlen Pay z nowymi funkcjami
Orlen Pay z nowymi funkcjami
27.04.2020 10:26

Orlen Pay to aplikacja służąca kierowcom do szybkiego i prostego płacenia za zatankowane paliwo na stacjach koncernu. Oprogramowanie, bardzo przydatne dla zmotoryzowanych, zyskało sporą popularność podczas pandemii koronawirusa. Od teraz osoby tankujące na stacjach Orlen będą mogły skorzystać z zupełnie nowych funkcji, które umożliwią im bezkontaktową płatność za większość usług.

Wprowadzone nowe funkcje pozwolą kierowcom na zdalną płatność za skorzystanie z myjni samoobsługowej. Klienci stacji Orlen będą mogli także zapłacić za produkty znajdujące się poza budynkiem sklepowym, jak na przykład płyny do spryskiwaczy czy płyny do chłodnic.

Wśród nowości w aplikacji nie sposób nie zwrócić uwagi na udostępnienie możliwości logowania biometrycznego za pośrednictwem czytnika linii papilarnych. Nowa wersja umożliwia także zarządzanie rabatami z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny oraz Biznes Tank. Ponadto oprogramowanie pozwala dodać kilka numerów rejestracyjnych do jednego konta.

Nowa wersja aplikacji Orlen Pay dostępna jest na razie wyłącznie w wersji na Androida. Nowości na smartfony Apple (aplikacja Orlen Mobile) mają zostać opublikowane w najbliższej przyszłości.

[frame]Aplikacja Orlen Pay jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)