ORLEN Pay ORLEN Pay 3.0.86

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

ORLEN Pay to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możliwe jest płacenie za tankowanie na stacjach Orlen bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego z Androidem.

Zapłać za paliwo smartfonem

Jak już zostało wspomniane, główną funkcją aplikacji ORLEN Pay jest możliwość płacenia za tankowanie bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego - smartfona czy tabletu z Androidem. Oferowany moduł płatniczy pozwala zaoszczędzić czas, który poświęcić należałoby na opłacenie zakupu w standardowy sposób.

Jak skorzystać z funkcji płatności smartfonem?

Aby móc skorzystać z wspomnianej funkcjonalności należy zarejestrować swoje konto w usłudze, a następnie dodać do niego kartę kredytową lub debetową (Visa lub Mastercard). Po zakończeniu tankowania wystarczy, że zeskanujemy specjalny kod QR z dystrybutora i zaakceptujemy transakcje. Na zakończenie zostaniemy poproszeni o podanie kodu PIN do aplikacji. Faktura za zakup paliwa wysłana zostanie na podany adres e-mail.

Istotne jest, że aby chcąc skorzystać z opcji płatności smartfonem na stacji Orlen zorientować się czy obsługuje ona ORLEN Pay. Stacje akceptujące te formę płatności będą posiadały na dystrybutorach odpowiednie kody QR.

Kupony rabatowe i nawigacja do stacji Orlen

ORLEN Pay umożliwia przeglądanie historii transakcji, zbieranie punktów Vitay oraz korzystanie z kuponów rabatowych. Ponadto aplikacja zaprowadzi nas do najbliższej stacji Orlen, a także wskaże takie stacje na trasie naszej podróży.

Kluczowe cechy ORLEN Pay:

  • płatność smartfonem za tankowanie
  • dostęp do kuponów rabatowych
  • obsługa programu lojalnościowego Vitay
  • wyszukiwanie najbliższych stacji Orlen
  • wyświetlanie stacji Orlen na trasie podróży

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!