WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweOS Cleaner
OS Cleaner ikona

OS Cleaner1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OS Cleaner to niewielkie i szybkie narzędzie do bezpiecznego oczyszczania zawartości dysku twardego ze zbędnych plików. Z jego pomocą usuniemy z komputera wiele różnego typu plików tymczasowych generowanych w dużych ilościach przez system operacyjny oraz wykorzystywane podczas codziennej pracy oprogramowanie.

Program na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo prosty, oferuje jednak wiele ciekawych funkcji raczej niespotykanych w alternatywnych rozwiązaniach tego typu. Poza standardową analizą zawartości dysku i opcją kasowania wykrytych plików OS Cleaner pozwala również decydować w jaki sposób mają być usuwane dane (przeniesienie do kosza, trwałe usunięcie itp.), definiować typ uwzględnianych plików i ich atrybuty oraz tworzyć listy lokalizacji/plików wykluczonych. Wszystkie one pozwalają łatwo personalizować działanie aplikacji zgodnie z własnymi preferencjami użytkownika.

Narzędzie rozpowszechniane jest w postaci portable - nie wymaga instalacji i gotowe jest do użycia tuż po pobraniu. Jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRCPsoft.net
Liczba pobrań325
Data aktualizacji26 mar 2015
Rozmiar pliku0.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OS Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)