OS Monitor ikona

OS Monitor3.5.0.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Narzędzie pozwalające monitorować pracę naszego systemu Android. Oferuje cztery grupy narzędzi: procesy, połączenia, pozostałe i komunikaty. Aplikacje jest skierowana do bardziej zaawansowanych użytkowników smartfonów.

Pierwsza ze wspomnianych zakładek oferuje nam możliwość podglądu aktywnych procesów. Wybierając konkretny z nich możemy dotrzeć do bardziej rozbudowanych informacji, obejrzeć log czy też ubić go. Połączenia to spis aktywnych połączeń wraz z informacją o ich statusie. Możemy w łatwy sposób sprawdzić jakie aplikacje łączą się z siecią i za pomocą jakiego protokołu. Tu również dostępne są bardziej rozbudowane informacje po wybraniu konkretnego połączenia.

Pozostałe to zbiór informacji o naszym telefonie, systemie, baterii, procesorze czy też sieci. Ostatnia z zakładek, czyli komunikaty pozwala na przeszukiwanie w czasie rzeczywistym komunikatów systemu. Interfejs programu przypomina klasyczne narzędzia systemowe. Prezentuje informacje bez zbędnych efektów wizualnych, czy też udziwnień w interfejsie. Biorąc pod uwagę zaawansowane informacje, lepiej korzystać z programu ostrożnie i nie wybierać opcji, których działanie nie jesteśmy pewni. OS Monitor to przydatne narzędzie dla osób, które wiedzą jak wykorzystać monitorowane przez niego informacje.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producenteolwral
Liczba pobrań343
Data aktualizacji28 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
OS Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)