Ostatnia porcja biletów na IEM 2016 w sprzedaży, potem zostanie tylko szczęście

Ostatnia porcja biletów na IEM 2016 w sprzedaży, potem zostanie tylko szczęście

Ostatnia porcja biletów na IEM 2016 w sprzedaży, potem zostanie tylko szczęście
11.02.2016 15:55

Tak jak w poprzednich latach, bilety wczesnego wstępu na finały IEM w katowickim Spodku zostały podzielone na pule. Pierwsza na tegoroczną edycję, której sprzedaż ruszyła w styczniu, szybko się rozeszła. Organizatorzy pochwalili się głośno, że karnety trzydniowe skończyły się po 8 minutach. Właśnie ruszyła druga, ostatnia już tura sprzedaży biletów, więc warto się zmobilizować. Potem zostanie już tylko liczyć na szczęście w konkursach albo stać wiele godzin w długiej kolejce do wejścia na obiekt.

Obraz

Przypomnijmy, że wstęp na IEM 2016 w dniach 4-6 marca tradycyjnie pozostaje darmowy, wiąże się to jednak z koniecznością odstania swojego pod Spodkiem. Dlatego fani wydarzenia, zwłaszcza spoza miasta, coraz chętniej decydują się na płatne wejściówki. Tu ponownie jest kilka opcji. Bilet jednodniowy, upoważniający do wejścia na obiekt we wskazanym dniu, to wydatek rzędu 60 złotych. Karnet trzydniowy to już koszt 150 złotych. Do tego dochodzi opcja PREMIUM za 500 złotych, obejmująca bilet na trzy dni, gwarancję miejsca siedzącego w wybranej strefie PREMIUM, a więc CS:GO, League of Legends lub StarCraft II plus zestaw gadżetów. Dla osób szczególnie zamożnych przewidziano też bilety God Mode. W cenie 4 tysięcy złotych dostajemy tu pełny wstęp na wszystkie dni, miejsca siedzące we wszystkich strefach PREMIUM gier, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol (4-7 marca), dostęp do strefy VIP z cateringiem i zestaw gadżetów. Chodzi o bluzę, koszulkę plus nieśmiertelnik.

Bilety dostępne są tradycyjnie na stronie oraz w stacjonarnych punktach TicketPro. Ich liczba jest ograniczona i po wyczerpaniu nakładu z drugiej tury nie będzie już dogrywki. Jeśli zamrudzicie, macie jeszcze jednak szansę na zdobycie jednodniowych biletów w konkursach na dobrychprogramach, w dodatku za darmo. Jeden zakończyliśmy, będą następne. Jeżeli ktoś nigdy nie był na finałach IEM lub był i dlatego ma podwójną chęć znaleźć się tam raz jeszcze, niechaj śledzi aktualności na stronie, a także informacje publikowane w naszych kanałach społecznościowych. Pojawią się tam kolejne akcje.

IEM 2015 - Podsumowanie

Z przewidzianych na IEM 2016 atrakcji, poza finałami w StarCrafta II, Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, warto wspomnieć o powrocie do zmagań dziewczyn w CS-a w ramach turnieju Intel Challenge. Nie zabraknie również atrakcji tradycyjnie kojarzonych z wydarzeniami tego typu, czyli sympatycznych hostess, całej tony gadżetów rzucanych w tłum, gwiazd eSportu przechadzających się pośród fanów proszących o autografy i okazji na zakup produktów po promocyjnych cenach. Nie należy zapominać bowiem o odbywającej się równocześnie obok w Międzynarodowym Centrum Kongresowym wystawie IEM Expo z prezentacjami nowości sprzętowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)