bEJRoKZN
OSXFUSE ikona

OSXFUSE3.5.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FUSE for OS X, znany także jako OSXFUSE, a dawniej MacFUSE, to oprogramowanie, dzięki któremu można na Macach pracować z dyskami, których systemy plików nie są domyślnie obsługiwane przez system. Dzięki niemu można pod OS X zainstalować sterowniki dla systemów NTFS, SSHFS, EXT i wiele innych.

bEJRoKZP

Przy instalacji można wybrać, czy wraz z FUSE for OS X ma zostać zainstalowana warstwa kompatybilności MacFUSE, która pozwoli na pracę z systemami plików jeszcze nie zaimplementowanych w nowszej wersji oprogramowania. Po instalacji w Preferencjach systemowych znajdzie się dodatkowy panel ustawień, w którym można sprawdzić aktualizacje, zainstalować wersję testową FUSE for OS X lub usunąć pakiet.

Po instalacji FUSE for OS X nie trzeba uruchamiać ponownie komputera. Instrukcje dotyczące konkretnych systemów plików można znaleźć na Wiki projektu.

Udostępnij
OSXFUSE 3.5.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 148
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku6.55 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OSXFUSE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJRoLaL