MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweOSXFUSE
OSXFUSE ikona

OSXFUSE3.5.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FUSE for OS X, znany także jako OSXFUSE, a dawniej MacFUSE, to oprogramowanie, dzięki któremu można na Macach pracować z dyskami, których systemy plików nie są domyślnie obsługiwane przez system. Dzięki niemu można pod OS X zainstalować sterowniki dla systemów NTFS, SSHFS, EXT i wiele innych.

Przy instalacji można wybrać, czy wraz z FUSE for OS X ma zostać zainstalowana warstwa kompatybilności MacFUSE, która pozwoli na pracę z systemami plików jeszcze nie zaimplementowanych w nowszej wersji oprogramowania. Po instalacji w Preferencjach systemowych znajdzie się dodatkowy panel ustawień, w którym można sprawdzić aktualizacje, zainstalować wersję testową FUSE for OS X lub usunąć pakiet.

Po instalacji FUSE for OS X nie trzeba uruchamiać ponownie komputera. Instrukcje dotyczące konkretnych systemów plików można znaleźć na Wiki projektu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 281
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku6.55 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OSXFUSE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)