WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekOszczędzanie danych (dla Google Chrome)
Oszczędzanie danych (dla Google Chrome) ikona

Oszczędzanie danych (dla Google Chrome)2.0.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Oszczędzanie danych (Data Saver) to dodatek do przeglądarki stron internetowych Google Chrome, który pozwala zmniejszyć transmisję danych poprzez optymalizację witryn sieciowych odwiedzanych przez użytkownika. Dzięki niemu zaoszczędzimy transfer podczas korzystania z mobilnego połączenia internetowego.

Nie trzeba się obawiać, że jakiekolwiek informacje na temat aktywności użytkownika zostaną przechwycone przez tę wtyczkę (niezależnie od tego, czy korzysta on z Chrome w standardowy sposób, czy też uruchamia karty w trybie incognito). Zajmuje się ona wyłącznie kompresowaniem stron przed ich pobraniem, wykorzystując do tego celu serwery Google.

Szczegółowe informacje na temat wykorzystania danych można uzyskać klikając ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu. Dowiemy się nie tylko, ile transferu zużyliśmy, ale także ile udało nam się zaoszczędzić. Po wybraniu opcji „zobacz szczegóły” na monitorze pojawi się dokładniejszy wykaz zużycia danych (z ostatnich 60 minut, trzech godzin, tygodnia, miesiąca, itd.).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań478
Data aktualizacji9 sie 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Oszczędzanie danych (dla Google Chrome) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)