AndroidZakupySerwisy aukcyjne i ogłoszenioweotoMoto
otoMoto ikona

otoMoto3.179.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

otoMoto to aplikacja grupy Allegro, umożliwiająca szybki dostęp do największej bazy ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Przeglądanie i wyszukiwanie ogłoszeń za pomocą tej aplikacji jest dużo szybsze i łatwiejsze w porównaniu do mobilnej wersji strony.

Dzięki rozbudowanemu narzędziu wyszukiwania, pozwalającemu określić podstawowe i szczegółowe parametry, użytkownik może dokładnie określić jakich ogłoszeń szuka. Po dodaniu informacji o lokalizacji aplikacja wskaże również ogłoszenia z najbliższej okolicy.

W aplikacji dostępny jest także schowek, do którego można dodać interesujące ogłoszenia, aby później łatwo do nich wrócić. Określone parametry wyszukiwania mogą być zapisane do następnego wykorzystania. Znalezionym ogłoszeniem użytkownik może podzielić się ze znajomymi (m.in. na Facebooku czy poprzez e-mail), odnaleźć dokładną lokalizację sprzedającego na Google Maps, czy jednym kliknięciem zadzwonić pod podany numer.

Treść ogłoszeń, podobnie jak na serwisie otoMoto.pl, podzielona jest na: parametry techniczne, dodatkowe informacje, opis i dane kontaktowe, które w aplikacji możemy zwijać i rozwijać. Przejrzysty interfejs i szybkość działania sprawiają, że aplikacja wykonuje dokładnie to, do czego została stworzona, czyniąc poszukiwanie samochodu łatwiejszym i przyjemniejszym.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAllegro Group
Liczba pobrań3 030
Data aktualizacji14 maj 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
otoMoto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)