WindowsArchiwumProgramy archiwalneOutlook

Outlook2003

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outlook 2003 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania oraz organizowania wiadomościami e-mail, harmonogramami, zadaniami, notatkami, kontaktami i innymi informacjami. Program Outlook 2003 udostępnia rozwiązania, które można wykorzystywać do zarządzania komunikacją, organizowania pracy i lepszej współpracy z innymi użytkownikami. W wersji 2003 znajdziemy szereg nowości filtr wiadomości-śmieci, który pomoże w walce z niechcianymi przesyłkami o charakterze reklamowym czyli tzw. spamem. Wersja testowa programu jest w języku angielskim, zawiera również pozostałe aplikacje pakietu Microsoft Office Standard 2003 i wymaga rejestracji na stronach producenta.

Uwaga! 1. Wersja testowa programu zawiera również pozostałe aplikacje pakietu Microsoft Office Standard 2003. Wymaga bezpłatnej rejestracji (w języku angielskim) w celu uzyskania indywidualnego klucza produktu. Pakiet wymaga aktywacji. Wersja testowa jest w angielskiej wersji językowej i posiada 60-dniowe ograniczenie czasowe. 2. Szczegółowy opis procesu rejestracji wersji testowych w celu uzyskania indywidualnego klucza produktu jest opisany w artykule Oprogramowanie Microsoft w wersjach testowych opublikowanym w dziale Artykuły na łamach vortalu. 3. Istnieje możliwość zamówienia wersji testowej Microsoft Office Professional 2003 (w którego skład wchodzi m.in. program Outlook 2003) w polskiej wersji językowej. Aby tego dokonać, należy skontaktować się z Informacją Handlową Microsoft, tel. 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99 czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Szczegóły znajdują się na stronie www.microsoft.com/poland/trial.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań46 319
Data aktualizacji13 lis 2003
Rozmiar pliku216.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)