WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailOutlook Google Calendar Sync
Outlook Google Calendar Sync ikona

Outlook Google Calendar Sync2.7.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Outlook Google Calendar Sync to dostępne bezpłatnie narzędzie przeznaczone do synchronizacji danych pomiędzy Kalendarzem Google a kalendarzem wbudowanym w kliencie poczty e-mail Microsoft Outlook.

Umożliwia ono przeprowadzanie synchronizacji takich danych jak wydarzenia, przypomnienia, lokalizacje, uczestników itp. w następujących kierunkach: Outlook -> Google, Outlook Google. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie wersje klienta Outlook (od 2003 do 2016), pozwalając przy tym na definiowanie częstotliwości automatycznych synchronizacji oraz synchronizacji push. Podczas działania Outlook Google Calendar Sync dostępny może być z poziomu zasobnika systemowego, skąd informował będzie dyskretnie o procesie transferu danych.

Outlook Google Calendar Sync udostępniony został w dwóch edycjach - standardowej (instalacyjnej) oraz przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPaul Woolcock
Liczba pobrań907
Data aktualizacji10 lut 2019
Rozmiar pliku2.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Outlook Google Calendar Sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)