WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituOutlook on the Desktop
Outlook on the Desktop ikona

Outlook on the Desktop3.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Outlook on the Desktop jest nieskomplikowaną i przydatną aplikacją adresowaną do osób, które nie chcą przebijać się przez kilka ekranów, by uzyskać dostęp do kalendarza Microsoft Outlook. Dzięki niej dostępny jest on przez cały czas na ekranie pulpitu systemu operacyjnego.

Osoby korzystające z programu Outlook on the Desktop mają nieustanny pogląd na uprzednio przygotowany przez siebie terminiarz, ale nie tylko. Mamy tutaj do czynienia z dokładnie tą samą, w pełni fukcjonalną wersją kalendarza Microsoft Outlook co oznacza, że możemy w dowolnej chwili edytować poszczególne informacje, przenosić je w inne miejsca, etc. Istnieje także opcja swobodnego przełączania się pomiędzy kalendarzem, kontaktami, notatkami, pocztą i zadaniami.

Użytkownik ma możliwość zmiany pozycji programu Outlook on the Desktop na pulpicie oraz oczywiście rozmiaru samego kalendarza. Zawiera on ponadto ikonę prezentującą aktualny dzień miesiącą i służącą do konfigurowania bardziej zaawansowanych opcji. Warto wspomnieć także o wsparciu dla wyświetlania obrazu na kilku monitorach jednocześnie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 738
Data aktualizacji29 lip 2015
Rozmiar pliku1.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Outlook on the Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)