Outlook w przeglądarce wkrótce z obsługą dodatków: dostępne między innymi PayPal i Evernote

Outlook w przeglądarce wkrótce z obsługą dodatków: dostępne między innymi PayPal i Evernote13.08.2015 14:58
Outlook w przeglądarce wkrótce z obsługą dodatków: dostępne między innymi PayPal i Evernote

Informowaliśmy już, że trwają prace nad istotnymi zmianami w interfejsie przeglądarkowym usługi pocztowej Outlook. Dziś wiadomo już, że obok takich nowych motywów graficznych, możliwości przypinania wiadomości na szczycie listy czy efektownego sposobu prezentowania załączników, usługa zyska również możliwość obsługi dodatków.

350140786756773825

W Microsofcie trwają właśnie prace nad rozszerzeniami, które zintegrują konto pocztowe Outlook z popularnymi internetowymi usługami. Dotyczy to na przykład kontrowersyjnego Ubera – wkrótce w kalendarz zostanie wbudowana opcja ustawienia przypomnień o potrzebie zamówienia „taksówki” Ubera. Po ich wyświetleniu się wystarczy potwierdzić dyspozycję, aby zamówić transport do celu określonego wcześniej na Outlook.com.

350140786756904897

Kolejnym dużym partnerem jest PayPal. W niedalekiej przyszłości transakcje za pomocą tego serwisu będzie można przeprowadzać z poziomu skrzynki odbiorczej. Obiecująco zapowiada się także dodatek Evernote. Wkrótce poczta odbierana w usłudze Microsoftu będzie mogła zostać zapisana w popularnym programie, a także oznaczona tagami czy dodana do konkretnych notatników. Z listą nowych partnerów, których dodatki będą dostępne w Outlooku można zapoznać się na blogu Microsoftu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)