WindowsArchiwumProgramy archiwalneOutpost Security Suite Free

Outpost Security Suite Free2010 7.1.1 (3431.520.1248)

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Outpost Security Suite Free to darmowa i nieco ograniczona edycja kompleksowego pakietu zabezpieczającego dla komputerów osobistych. Zapewnia on skuteczną ochronę przed m.in. infekcją wirusami, trojanami, komponentami szpiegującymi, a także kradzieżą danych oraz działalnością hakerów.

Na pakiet składa się zestaw podstawowych narzędzi zabezpieczających, wśród których wyróżnić należy takie moduły jak antywirus, filtr antyspamowy oraz zapora sieciowa. Takie połączenie chroni komputer przez różnego rodzaju niebezpieczeństwem zarówno podczas przeglądania Internetu, pobierania plików na dysk czy korzystania z zewnętrznych nośników danych itp.

Oprogramowanie na bieżąco skanuje w czasie rzeczywistym zawartość naszego dysku w poszukiwaniu zagrożenia. Co istotne proces ten jest zupełnie nieodczuwalny podczas pracy z komputerem. Ponadto Outpost Security Suite Free dysponuje także filtrem antyspamowym, który dba o to, by w skrzynce mailowej nie znajdowały się niechciane wiadomości. W wersji darmowej w ręce użytkownika trafia także moduł ochrony proaktywnej oraz mechanizm zabezpieczania przeglądarki podczas surfowania w Internecie.

Kluczowym elementem całego pakietu jest zapora sieciowa, która bazuje na popularnym Outpost Firewallu. Pozwala ona na monitorowanie generowanego w obrębie komputera ruchu wychodzącego i przychodzącego, kreowanie reguł zgodnie, z którymi zainstalowane oprogramowanie oraz różne komponenty systemowe korzystają z łącza, a także filtrowanie domen i adresów IP.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • procesor 450 MHz lub szybszy - 256 MB pamięci RAM - 200 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Test programów antywirusowych

Zobacz jak sprawdził się Outpost Security Suite Free w naszym teście programów antywirusowych na rok 2012.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.299 ocen
Twoja ocena
ProducentAgnitum Ltd
Liczba pobrań13 955
Data aktualizacji6 kwi 2011
Rozmiar pliku94.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (234)