WindowsGryAkcja i strzelankiOutrevenge 1.8.4

Outrevenge 1.8.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jest rok 2400. W Ameryce Południowej, na terenie pustynnym w pobliżu Meksyku, odnotowano niewielkie trzęsienie ziemi. Jak się później okazuje, wywołane ono zostało uderzeniem sporego meteoru. Tym niecodziennym zjawiskiem bezzwłocznie interesują się rosyjscy naukowcy, którzy na miejscu zdarzenia pojawiają się jako pierwsi. Odpowiednio odizolowani od środowiska zewnętrznego rozpoczynają serię tajnych eksperymentów. W trakcie prac natrafiają na nieznane wcześniej nikomu organizmy żyjące i rozwijające się wewnątrz meteora. Nikt nie przypuszcza, że całą akcję od samego początku monitoruje rząd Stanów Zjednoczonych.

Przez niefrasobliwość rosyjskich uczonych cały eksperyment wymyka się spod kontroli, a nieznane organizmy, określane potocznie przez badaczy jako "balszoje sjeriożki", przedostają się poza wyznaczoną zonę. Tereny nie zasiedlone jeszcze przez rasę ludzką okazują się optymalne dla dalszej ewolucji koloni "sieriożek". One same im bardziej dojrzałe, tym bardziej żarłoczne i żądne krwi. W niedługim czasie odkrywają, iż doskonałym materiałem budulcowym dla ich organizmów okazuje się ludzkie mięso; jego zapach wraz z ciągłym rozwojem ludzkich siedlisk i cywilizacji staje się coraz bardziej intensywny... Jako jeden z najlepiej wyszkolonych żołnierzy armii amerykańskiej, zostajesz wysłany na zarażone obcymi koloniami tereny w celu eksterminacji nieproszonych gości. Uzbrojony w najnowsze osiągnięcia militarnej techniki masz za zadanie stoczyć bój na śmierć i życie z krwiożerczymi pluskwami. Przed rozpoczęciem gry polecam skorzystać z trzech dodatkowych trybów gry, survival, tutorial i edhunt, które wprowadzą nas po kolei we wszystkie tajniki gry.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 090
Data aktualizacji18 lis 2005
Rozmiar pliku22.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)